Український день у НБА. Дивний провал Бостона Михайлюка, успіх Леня

Двоє українців зіграли в один день

Великий ігровий день у НБА відзначився тим, що на паркет вийшли одразу два українці.

Бостон разом зі Святославом Михайлюком поступився Атланті з рахунком 118:120, перервавши свою дев'ятиматчеву переможну серію. Український гравець провів на паркеті 11 хвилин, набрав 6 очок при трьох результативних передачах.

Слід зазначити, що Атланті вдався камбек з мінус 30 для перемоги. Це найбільший камбек в історії клубу. Дивний результат, хоча Бостон може дозволити собі розслабитися, лідируючи у Лізі з рекордом 57-15.

А ось Олексій Лень та його Сакраменто сьогодні перемогли, здолавши Філадельфію 108:96. Українець відіграв майже 11 хвилин, набрав 7 очок, зробив 5 підбирань та 2 блокшоти.

Сакраменто на Заході йде у топ-6 з рекордом 42-29.

Іван Зінченко Sport.ua
По темі:

Футбол | 09 травня 2024, 02:59 1

Головний тренер Баварії розкритикував суддівство у матчі з Реалом (1:2) у Лізі чемпіонів