Барселона виграла Кубок Іспанії з футзалу

Каталонці всьоме стали володарями трофею

Каталонська «Барселона» обіграла «Ель-Посо» із Мурсії у фіналі Кубка Іспанії 2023/24 з футзалу.

«Ель-Посо» після голу Рафи Сантоса виграв перший тайм, але одразу після перерви «Барселона» заробила пенальті, який реалізував Катела. У середині другого тайму мурсійці знову повели у рахунку, але каталонцям знову вистачило кілька хвилин, щоб відігратися. «Барселона» була близька до перемоги в основний час - на останній хвилині Катела зробив дубль. Але за секунди, що залишилися, Гадея встиг зрівняти і гра перейшла в серію пенальті. Там усе вирішив сейв воротаря каталонців Дідака Плани, який відбив четвертий удар «Ель-Посо».

Зазначимо, що «Барселона» виграла Кубок Іспанії з футзалу всьоме у своїй історії.

Кубок Іспанії з футзалу 2023/24, фінал

24 березня

Барселона - Ель-Посо (Мурсія) - 3:3 (0:1) (по пенальті 4:2)
Голи: Катела, 21 (з пенальті), Коелью, 29, Катела, 40 - Сантос, 19, Марлон, 27, Гадейя, 40.
Пенальті: Коелью (1:0), Марсел (1:1), Антоніо (2:1), Марлон (2:2), Адольфо (2:2, воротар), Валеріу (2:2, повз), Ерік (3:3), Таффі (3:2, воротар), Катела (4:2).

Барселона: Плана - Антоніо, Дієгу, Адольфо, Катела
Лава: Фейшас, Кано, Матеус, Коелью, Піту, Ерік, Аррісон, Туре.

Ель-Посо: Еду - Таффі, Марсел, Ніязов, Гадейя
Лава: Хуанхо, Естебан, Марлон, Валеріу, Рікарду, Сантос, Альварес, Перес.