Калініна – перша українка за 4 роки, якій вдалося виграти у Соболенко

Аріна все ще має плюсову статистику у матчах з представницями України: 17–8

У ніч проти 24 березня українська тенісистка Ангеліна Калініна (WTA 36) несподівано обіграла другу ракетку світу Аріну Соболенко в 1/16 фіналу хардового турніру WTA 1000 у Маямі (США).

Зустріч завершилася з рахунком 6:4, 1:6, 6:1 на користь українки за 2 години та 3 хвилини.

Калініна стала першою українкою за 4 роки, яка зуміла обіграти Соболенко. Останньою до Ангеліни, хто закрила Аріну, була Еліна Світоліна. Тоді нинішня перша ракетка України виграла у білоруски у півфіналі турніру в Страсбурзі у трьох партіях. Це сталося у вересні 2020 року.

Матч проти Калініної став для Соболенко 25-м за кар'єру проти українських тенісисток. Вона виграла 17 поєдинків і в 8 зазнала поразки.

Цікаво, що найвпевненіше перемогти Соболенко вдалося Лесі Цуренко у чвертьфіналі змагань у Хобарті у 2018 році. Тоді українка розгромила представницю країни-терориста 6:1, 6:1.