Шорт-трек. Сантос-Грісволд уперше в кар’єрі стала чемпіонкою світу

Американка перемогла на дистанції 1000 метрів

Американська шорт-трекістка Крістен Сантос-Грісволд перемогла на дистанції 1000 метрів на чемпіонаті світу 2024 у нідерландському Роттердамі.

У фінальному забігу після падіння одразу трьох спортсменок британський рефері Пітер Уорт призначив рестарт, попри те, що забіг було зупинено, і дав пенальті бельгійці Ханні Десмет.

Сантос-Грісволд виграла повторний старт і вперше у кар'єрі стала чемпіонкою світу. Друге місце посіла Кім Гіль Йі з Південної Кореї, а титулована італійка Аріанна Фонтана стала третьою.

Українки Світлана Репецька та Уляна Дуброва у підсумковій класифікації посіли 31 та 33 місця відповідно.