Супертрилер. Ман Юнайтед в овертаймі обіграв Ліверпуль у Кубку Англії

Червоні Дияволи виграли чвертьфінальний матч із рахунком 4:3

17 березня відбувся матч 1/4 фіналу Кубка Англії між командами «Манчестер Юнайтед» та «Ліверпуль».

Команди зустрілися на стадіоні Олд Траффорд у Манчестері.

У дебюті рахунок для МЮ відкрив хавбек Скотт Мактоміней, проте на 44-й хвилині Алексіс Макаллістер зрівняв рахунок (1:1).

Потім команди знову обмінялися забитими голами. На 45+2 хвилині для червоних відзначився форвард Мохамед Салах, але на 87-й хвилині господарів поля від поразки врятував хавбек Антоні (2:2).

У додатковий час хавбек Харві Елліотт вивів червоних уперед, на що господарі поля відповіли двома голами: Маркус Решфорд зрівняв рахунок, а переможний гол забив вінгер МЮ Амад Діалло на 120+1 хвилині.

Червоні Дияволи виграли супертрилер з рахунком 4:3 та вийшли до півфіналу, де зіграють проти Ковентрі. В іншій парі за вихід до фіналу змагатимуться Манчестер Сіті та Челсі.

Кубок Англії. 1/4 фіналу. 17 березня

Манчестер Юнайтед - Ліверпуль - 4:3 (д.ч.)

Голи: Мактоміней, 10, Антоні, 87, Решфорд, 112, Діалло, 120+1 - Макаллістер, 44, Салах, 45+2, Еліотт, 105

Манчестер Юнайтед: Онана, Діогу Далот, Варан (Діалло, 85), Ліндельоф (Маунт, 105), Ван-Біссака (Магуайр, 71), Бруну Фернандеш, Мактоміней, Майну (Еріксен, 80), Гарначо, Решфорд, Хойлунд (Антоні, 71).

Ліверпуль: Келлехер, Гомес (Цімікас, 101), ван Дейк, Куанса, Робертсон (Бредлі, 76), Эндо, Собослаї (Елліотт, 72), Макаллістер, Салах (Гакпо, 77), Діас (Кларк, 114), Нуньєс.

Попередження: Макаллістер (31), Бруну Фернандеш (45+3), Гомес (60), Келлехер (109), Діалло (116).

Вилучення: Діалло (120+2).