Боруссія Д обіграла ПСВ і вийшла до чвертьфіналу Ліги чемпіонів

Голи в матчі для господарів поля забили Джейдон Санчо та Марко Ройс

Увечері 13 березня у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів «Боруссія» Дортмунд обіграла ПСВ (2:0).

Перший матч відбувся в Ейндховені та завершився внічию (1:1).

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режиміLive в Telegram Sport.ua

У грі-відповіді вже на 3-й хвилині рахунок було відкрито. Джейдон Санчо забив швидкий гол для Борусії Д дальнім ударом (1:0).

У другому таймі, на 77-й хвилині, Ніклас Фуллкруг відправив м'яч у ворота гостей після навісу зі штрафного, проте судді за допомогою VAR гол не зарахували через мінімальний офсайд.

Хавбек німецької команди Марко Ройс поставив крапку у матчі на 90+5 хвилині матчу (2:0).

❗️ ВІДЕО у Telegram. Відео голів у матчі Боруссії Д і ПСВ

Боруссія Дортмунд вийшла до чвертьфіналу Ліги чемпіонів, жеребкування цієї стадії пройде 15 березня

Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу

Матч-відповідь, 13 березня

Боруссія Дортмунд (Німеччина) - ПСВ (Нідерланди) - 2:0 (перший матч - 1:1)

Голи: Джейдон Санчо, 3, Марко Ройс, 90+5.

Боруссія Д: Кобель, Зюле, Хуммельс, Джан, Матсен, Забітцер, Брандт (Нмеча, 58), Озджан, Мален (Адейємі, 70), Санчо (Ройс, 75), Фуллкруг.

ПСВ: Бенітес, Тезе, Боскальї, Схаутен, Дест, Мауро Жуніор (Бабаді, 86), Тіл (Лосано, 46), Верман (Пепі, 82), Тілльман, Бакайоко, де Йонг.

Попередження: Зюле, 88, Нмеча, 89.

Відео голів та огляд матчу

Фотогалерея

Микола Степанов Sport.ua
По темі:

Футбол | 28 вересня 2024, 09:45 82

Олексій Сливченко наполягає, що з таким підходом до справи шансів на чемпіонство «гірники» не мають