Заміна у Динамо: Діалло замість Кабаєва.

87'

МОМЕНТ! Сапутін ловить м'яч після удару Кабаєва метрів з 10 під кутом до воріт.

12 березня о 17:16 Юрій Остроумов
85'

ГОООООЛ! Попов - 2:0. Андрієвський виконав передачу у район 11-метрової позначки - звідти Попов пробив головою влучно під дальню ліву стійку.

12 березня о 17:15 Юрій Остроумов
84'

Капустян підкатився під Шепелєва. Штрафний для Динамо. Буде навіс....

12 березня о 17:13 Юрій Остроумов
82'

Заміна у Динамо: Андрієвський замість Шапаренка.

81'

Попереджений Шапаренко. За фол проти Довбнєва.

12 березня о 17:10 Юрій Остроумов
79'

Заміна у Зорі: Гільєрме замість Ндура.

12 березня о 17:09 Юрій Остроумов
78'

Башич виконав удар з-за меж штрафної площини - м'яч пішов кудись у хмари, з яких, до речі, сніг вже не падає.

12 березня о 17:06 Юрій Остроумов
74'

МОМЕНТ! Сапутін рятує Зорю після прицільного удару головою майже впритул у виконанні Караваєва.

12 березня о 17:02 Юрій Остроумов
71'

Ндур зі штрафного пробив у когось з гравців Динамо.

70'

Штрафний для Зорі. До воріт метрів 27-28.

12 березня о 16:59 Юрій Остроумов
67'

МОМЕНТ! Мічін мав можливість вийти на ударну позицію перед воротами Динамо, але Попов дивом зміг йому завадити у цьому.

12 березня о 16:58 Юрій Остроумов
66'

Кабаєв фолить у нападі против Башича.

12 березня о 16:55 Юрій Остроумов
64'

Удар-парашют від Вівчаренка - дуже неточно.

12 березня о 16:54 Юрій Остроумов
61'

Стандарт кияни разіграли без загострення та напруги.

12 березня о 16:53 Юрій Остроумов
61'

МОМЕНТ! Динамо не забиває. Шапаренко відкатив м'яч під удар Ванату, а той з 7 метрів поцілив у скупчення гравців. Кутовий буде.

12 березня о 16:51 Юрій Остроумов
59'

Кутовий викликає напругу перед воротами Зорі. Все перериває свисток арбітра. Буде вільний з меж площини воріт. Це шанс для Динамо - до воріт усього нічого.

12 березня о 16:50 Юрій Остроумов
58'

Вівчаренко метрів з 27 пробив по воротам Зорі. По дорозі трапився рикошет, тому буде кутовий.

12 березня о 16:46 Юрій Остроумов
55'

Ндур міг втекти від Михавка та спробувати пробити з меж штрафної площини, але захисник все ж завадив нападнику досягти бажаного.

12 березня о 16:43 Юрій Остроумов
52'

Попереджений Шепелєв.

12 березня о 16:42 Юрій Остроумов
50'

Динамівці спокійно розгортають свої атаки. Гравці Зорі у дві лінії обороняються. Та намагаються контратакувати.

12 березня о 16:39 Юрій Остроумов
48'

Михавко б'є здалеку - неточно і без небезпеки.

12 березня о 16:37 Юрій Остроумов
46'

У Динамо заміна: Караваєв замість Тимчика.

12 березня о 16:36 Юрій Остроумов

РОЗПОЧАВСЯ ДРУГИЙ ТАЙМ

12 березня о 16:20 Юрій Остроумов

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО. ПЕРЕРВА

12 березня о 16:19 Юрій Остроумов
45' +1

Кияни більше за інерцією продовжують атакувати.

45'

Додана одна хвилина.

12 березня о 16:18 Юрій Остроумов
44'

Шапаренко від кутового прапорця виконав навіс - гості винесли м'яч, але господарі продовжили позиційну атаку поки не порушили правила.

12 березня о 16:17 Юрій Остроумов
43'

МОМЕНТ! Кабаєв пройшов з правого флангу до штрафної площини гостей і віддав до ближньої стійки на Ваната. Той у дотик переправляв м'яч у ближній кут, але у площину воріт не потрапив.

12 березня о 16:16 Юрій Остроумов
40'

У гравців Зоря перестали навіть з'являтися натяки на контрдії - гра повністю йде на їхній половині поля.

12 березня о 16:12 Юрій Остроумов
38'

Шапаренко зі штрафного виконав подачу - захист Зорі спрацював спокійно та надійно.

12 березня о 16:11 Юрій Остроумов
37'

Ванат на газоні після контакту з Джорданом. Штрафний для Динамо з лівого флангу.

12 березня о 16:10 Юрій Остроумов
35'

Гравці Динамо розіграли стандарт без небезпеки. І позиційного продовження не відбулося.

12 березня о 16:09 Юрій Остроумов
34'

Джордан був змушений вибивати м'яч за межі поля. Буде кутовий.

12 березня о 16:04 Юрій Остроумов
30'

ГООООЛ! Ванат - 1:0! Нападник Динамо отримав пас у штрафній площині Зорі, якій прийшов до нього зі своєї половини поля. Ванат м'яч спокійно приборкав, а потім холоднокровно пробив низом під Сапутіним.

12 березня о 16:02 Юрій Остроумов
27'

Арбітру Романову щось таке розповів помічник на ВАРі. Пауза виявилася коротенькою та гра продовжилася.

12 березня о 16:00 Юрій Остроумов
25'

Тимчик з 20 метрів намагався влучити у площину воріт, але зловити м'яч на ногу він не зміг - сфера пішла кудись вліво від воріт гостей.

12 березня о 15:58 Юрій Остроумов
24'

Кабаєв фолить на Джордані у нападі.

12 березня о 15:55 Юрій Остроумов
21'

Гості, коли отримують можливість для контратак, намагаються проводити їх не передачами низом, а верховими пасами. Іноді це їм здорово вдається. Але небезпеки такі атаки у собі не несуть.

12 березня о 15:53 Юрій Остроумов
19'

Кутовий для Динамо. Шапаренко виконав подачу, після чого господарі продовжили тиснути позиційною атакою.

12 березня о 15:52 Юрій Остроумов
17'

Чергова спроба Ндура потурбувати Бущана ударом здалеку. М'яч з ноги у нападника звалився та його політ достатньо швидким не отримав - воротар спокійно натяк на загрозу нейтралізував.

12 березня о 15:48 Юрій Остроумов
15'

На боці гравців Динамо майже повна територіальна та ігрова перевага. Гості контратакують.

12 березня о 15:45 Юрій Остроумов
10'

МОМЕНТ! Ндур пробив здалеку - Бущан перевів м'яч на кутовий. Корнер гості розіграли без загострення.

12 березня о 15:43 Юрій Остроумов
10'

Майже момент виник у Динамо на рівному місці. Помилися Башич, після чого Ванат міг втекти на побачення з Сапутіним.

12 березня о 15:41 Юрій Остроумов
7'

МОМЕНТ! Сапутін забирає м'яч після потужного удару Бражка.

12 березня о 15:40 Юрій Остроумов
6'

Кияни продовжують пошук шляхів до воріт гостей.

12 березня о 15:37 Юрій Остроумов
3'

Динамовці атакують. Заблоковано спробу удара у виконанні Бражка.

1'

Газон у снігу. Обом командам такі умови проведення матчу додадуть клопоту.

11 березня о 13:03 Юрій Остроумов

У вівторок, 12 березня, відбудеться матч 21-го туру Української Прем'єр-ліги, в якому стосунки з'ясують київське «Динамо» і «Зоря» з Луганська.

Поєдинок відбудеться в Києві на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського. Початок - о 15:30 за київським часом.