Попередження: Вітенчук, 14, Семотюк, 53, Корнійчук, 84

«Зоря»: Сапутін - Рейс (Вантух, 76), Батагов, Боль, Бутко - Яцик, Башич - Кирюханцев (Бугай, 67), Чурко (Мічін, 76), Антюх (Горбач, 67) - Герреро (Слесар, 80).

Запасні: Турбаєвський, Набит, Хахльов, Дришлюк, Волошин, Ндур.

«Минай»: Кемкін - Корнійчук, Прокопчук, Нємчанінов, Чуєв (Кисіль, 82), Дмитрук (Кораблін, 46) - Семотюк (Гунічев, 70), Вітенчук - Вакула, Устименко (Демиденко, 82), Ременяк (Матюшенко, 70).

Запасні: Бандура, Скиба, Попов, Вашкеба, Тищук.

Стадіон: «Лівий берег» (Київ).

07 березня о 17:27 Олександр Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

90' +2

МОМЕНТ! Бугай із відскоку на лівому фланзі штрафного бив у дальній кут, але Кемкін парирував на кутовий.

07 березня о 17:26 Олександр Снітко
90'

Арбітр дозволив командам провести на полі ще, як мінімум, три хвилини.

07 березня о 17:25 Олександр Снітко
90'

МОМЕНТ! Вітенчук низом пустив дальній удар із лівого флангу точно до рук воротаря.

07 березня о 17:21 Олександр Снітко
87'

Горбач послизнувся на правому фланзі штрафного під час дриблінгу й утратив м'яч.

07 березня о 17:18 Олександр Снітко
84'

Підкат від Корнійчука на лівому фланзі оборони пішов у ноги Слесару.

07 березня о 17:16 Олександр Снітко
82'

На заміну Чуєву вийшов Кисіль.

07 березня о 17:15 Олександр Снітко
82'

Демиденко вийшов замість Устименка.

07 березня о 17:14 Олександр Снітко
80'

Герреро замінили на Слесара.

07 березня о 17:13 Олександр Снітко
79'

МОМЕНТ! Яцик перед воротарським на дальній замикав подачу Герреро з правого флангу штрафного, але трохи не влучив.

07 березня о 17:10 Олександр Снітко
76'

Замість Чурка з'явився Мічін.

07 березня о 17:09 Олександр Снітко
76'

Рейса замінив Вантух.

75'

Розрядили захисники Миная атмосферу у власному штрафному, після прострілу з правого флангу від Горбача.

07 березня о 17:08 Олександр Снітко
73'

ГГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Бугай відкрився в центрі штрафного під тонку передачу Герреро, після чого пробив повз воротаря.

07 березня о 17:04 Олександр Снітко
70'

На заміну Семотюку вийшов Гунічев.

07 березня о 17:03 Олександр Снітко
70'

Матюшенко дограватиме замість Ременяка.

07 березня о 17:01 Олександр Снітко
68'

Кораблін перелетів через ногу Боля на правому фланзі атаки на шляху до штрафного.

07 березня о 17:00 Олександр Снітко
67'

Замість Антюха вийшов Горбач.

67'

Бугай гратиме замість Кирюханцева.

07 березня о 16:59 Олександр Снітко
65'

Герреро пробивав із лівого флангу штрафного, але Нємчанінов прийняв м'яч на себе.

07 березня о 16:57 Олександр Снітко
62'

Кутовий праворуч заробив прострілом у Башича Кораблін.

07 березня о 16:53 Олександр Снітко
59'

МОМЕНТ! Кирюханцев отримав переведення до правого флангу штрафного й одразу гахнув над воротами.

07 березня о 16:51 Олександр Снітко
57'

Узагалі не в бік воріт запустив удар здалеку з лівого флангу Вакула.

07 березня о 16:50 Олександр Снітко
55'

Луганці намагаються контролювати м'яч на чужій половині.

07 березня о 16:47 Олександр Снітко
53'

ВИЛУЧЕННЯ СКАСУВАЛИ! Жовта.

07 березня о 16:45 Олександр Снітко
51'

ВИЛУЧЕННЯ! Семотюк за фол на чужій половині поля проти Антюха побачив червоне світло. Серйозно?!

07 березня о 16:44 Олександр Снітко
49'

МОМЕНТ! Ременяк розвернувся на м'ячі на правому фланзі й пробив здалеку під протилежну стійку, але Сапутін витягнув на кутовий.

07 березня о 16:41 Олександр Снітко
47'

ПОПЕРЕЧИНА! Навіс Кирюханцева з правого флангу до центру штрафного Яцик головою перевів у каркас воріт над голкіпером.

07 березня о 16:39 Олександр Снітко
46'

Дмитрука замінив Кораблін.

07 березня о 16:38 Олександр Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

07 березня о 16:23 Олександр Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

07 березня о 16:20 Олександр Снітко
45'

Протистояння на футбольному полі в цьому таймі триватиме ще, як мінімум, три хвилини.

43'

Офсайд у центрі штрафного в Герреро під час влучної спроби завершити головою подачу з лівого флангу від Антюха.

07 березня о 16:17 Олександр Снітко
39'

Команди трохи збавили темп гри цими хвилинами. Без подій.

07 березня о 16:11 Олександр Снітко
36'

Кирюханцев готувався завершити ривок до правого флангу штрафного під час контратаки ударом, але Вакула в підкаті завадив.

07 березня о 16:09 Олександр Снітко
34'

Дмитрука в підкаті на лівому фланзі оборони збив Рейс.

07 березня о 16:07 Олександр Снітко
31'

Закручений удар здалеку з лівого флангу від Яцика пішов повз дальню стійку.

07 березня о 16:04 Олександр Снітко
29'

Антюх головою скинув м'яч до офсайду на Герреро на лівий фланг атаки.

07 березня о 16:02 Олександр Снітко
27'

Чуєв на правому фланзі чужої половини сфолив проти Антюха.

07 березня о 16:00 Олександр Снітко
24'

Ременяк сфолив проти Кирюханцева на лівому куті чужого штрафного.

07 березня о 15:59 Олександр Снітко
22'

Розігрує м'яч на чужій половині Минай.

07 березня о 15:57 Олександр Снітко
20'

МОМЕНТ! Герреро побіг під закидання до лівого флангу за спину захиснику, після чого з меж штрафного грав на Кирюханцева, але той за темпом передачі не встигав.

07 березня о 15:54 Олександр Снітко
18'

ГГГГГГГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! Чурко зупинив передачу Кирюханцева в зоні перед штрафним, після чого зіграв ліворуч на Антюха, а той пробив у дальній кут із меж штрафного.

07 березня о 15:52 Олександр Снітко
17'

Дальній удар Антюха низом із зони перед штрафним полетів суттєво повз ліву стійку низом.

07 березня о 15:49 Олександр Снітко
14'

Вітенчук на правому фланзі розіграв штрафний без свистка.

07 березня о 15:48 Олександр Снітко
13'

Боль на лівому фланзі захисту сфолив проти Устименка.

07 березня о 15:47 Олександр Снітко
11'

МОМЕНТ! Чурко на лівому фланзі атаки дав стінку Герреро, після чого той зайшов до штрафного й пробив у ближній точно в Кемкіна.

07 березня о 15:44 Олександр Снітко
9'

Башич у боротьбі в центрі поля жорстко зустрів Устименка.

07 березня о 15:42 Олександр Снітко
7'

Кирюханцев на правому фланзі атаки сфолив проти Корнійчука.

07 березня о 15:41 Олександр Снітко
6'

Зоря двічі поспіль невдало подала кутові на правому фланзі на ближню стійку.

07 березня о 15:38 Олександр Снітко
4'

Боротьбу за подачу з лівого флангу Чурко завершив фолом у центрі чужого штрафного.

07 березня о 15:37 Олександр Снітко
2'

Герреро в офсайді під час закидання з лівого флангу власної половини до чужого штрафного.

07 березня о 15:36 Олександр Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

07 березня о 14:39 Олександр Снітко
07 березня о 14:38 Олександр Снітко

У четвер, 7-го березня, відбудеться поєдинок 20-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому змагатимуться луганська «Зоря» і закарпатський «Минай». Матч відбудеться в Києві, на полі стадіону «Лівий берег», початок о 15:30.

Мало хто міг повірити в те, що закарпатський «Минай» зуміє реально нав'язати боротьбу за виживання в другій частині сезону. Але ось уже два тури як у 2024 році граються офіційні матчі, і команда під керівництвом Желько Любеновича здобула чотири очки, зігравши внічию проти «Дніпра-1» (1:1) і обігравши «Металіст 1925» (2:0). І тепер конкурентам не до жартів. До «Вереса» залишилося два очки, до тих же харків'ян або «Оболоні» - п'ять, а до «Зорі» - усі шість. Ось і буде можливість скоротити дистанцію.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Зоря» - «Минай».