Дубль Кейна. Баварія впевнено розгромила Лаціо і пройшла в 1/4 ЛЧ

Мюнхенська команда ще матиме можливість врятувати для себе сезон

Відбувся матч-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, в якому мюнїхенська «Баварія» приймала «Лаціо». Перша гра між командами закінчилася перемогою римлян з рахунком 1:0.

Getty Images/Global Images Ukraine

Як виявилося, тоді «Баварія» просто економила сили. В домашній грі підопічні Тухеля не дали жодного шансу суперникам, затиснувши їх біля їхнього штрафного майданчика. В першому таймі голи забивали Кейн, який замкнув навіс, та Мюллер, що добив м'яч в сітку порожніх воріт.

Ситуауція не змінилася і в другому таймі. Тільки в ньому було забито один м'яч - дубль оформив Гаррі Кейн, зігравши на добиванні.

3:0 - «Баварія», не дивлячись на внутрішні негаразди, в Лізі чемпіонів впевнено вийшла в 1/4 фіналу, суперник там поки невідомий.

Ліга чемпіонів 2023/2024. 1/8 фіналу. Матч-відповідь (перший матч - 0:1)

«Баварія» - «Лаціо» - 3:0

Голи: Кейн, 39, 66, Мюллер, 45+2

Попередження: Романьолі, 81, Катальді, 89, Пеллегріні, 90+2

«Баварія»: Нойєр - Кімміх, де Лігт, Дайєр, Геррейро (Девіс, 79) - Павлович, Горецка - Сане (Лаймер, 89), Мюллер (Тель, 79), Мусіала (Гнабрі, 90) - Кейн

«Лаціо»: Проведель - Марушич, Маріо Гіла, Романьолі, Пеллегріні - Гендузі, Весіно (Катальді, 61), Луїс Альберто (Камада, 78) - Дзакканьї (Ісаксен, 61), Іммобіле (Кастельянос, 61), Феліпе Андерсон (Педро, 75)

Арбітр: Славко Вінчич (Словенія)

Стадіон: «Альянц-Арена» (Мюнхен, Німеччина)