Луїс Альберто бив з лінії штрафного, кутовий удар.

Баварія ліниво атакує, все в матчі стало ясно.

05 березня о 23:26 Сергій Рип'юк
66'

ГГГГГГГГООООООЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!

Баварія таки заколисала суперника, Сане справа пробив у дальній кут, Проведель відбив і Кейн добив у порожній кут воріт.

05 березня о 23:23 Сергій Рип'юк
64'

Обступили штрафний Лаціо баварці, але подавати не поспішають.

05 березня о 23:20 Сергій Рип'юк
61'

Заміни в Лаціо.

Катальді замість Весіно, Ісаксен замість Дзаканьї, Кастельянос поміняв Іммобіле.

05 березня о 23:18 Сергій Рип'юк
59'

Момент!

Після швидкої атаки Геррейро бив з лівого кута штрафного і зовсіи трохи не влучив.

05 березня о 23:17 Сергій Рип'юк
57'

Не видно, за рахунок чого Лаціо збирається відіграватися.

05 березня о 23:15 Сергій Рип'юк
54'

Дзаканьї протягнув м'яч до штрафного, але далі не знав, що робити.

05 березня о 23:12 Сергій Рип'юк
53'

Іммобіле в чужому штрафному вдарив по ногах де Лішта і лежить, йому надають допомогу.

05 березня о 23:09 Сергій Рип'юк
50'

Німецькі футболісти в чужому штрафному пасуються, пробуючи вивести партнера на ідеальну ударну позицію.

05 березня о 23:08 Сергій Рип'юк
48'

Гравці Баварії контролюють м'яч на своїй половині, Лаціо пробує відібрати.

05 березня о 23:04 Сергій Рип'юк

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

05 березня о 22:49 Сергій Рип'юк

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАКІНЧИВСЯ!

45' +2

ГГГГГГГГГГОООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!!!

Після кутового де Лігт спіймав м'яч на правому фланзі штрафного, пробив з льоту і Мюллер головою підправив!

05 березня о 22:47 Сергій Рип'юк
45'

Хвилина додана. Мусіала прострілював зліва, захист не спить!

05 березня о 22:44 Сергій Рип'юк
43'

Арбітр свистить фол гравця в атаці.

05 березня о 22:41 Сергій Рип'юк
41'

Момент!

Мусіала продив з одинадцяти матчів і ледь не зробив рахунок 2:1, трохи промахнувшись!.

05 березня о 22:40 Сергій Рип'юк
39'

ГГГГГГГГГООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!

Кейн вдало з кількох метрів реалізував навіс, зігравши га добиванні.!

05 березня о 22:39 Сергій Рип'юк
36'

Моиент!

Після навцсу зліва де Лігт продовжив головою і Проведель був змушений рахувати.

05 березня о 22:37 Сергій Рип'юк
34'

Гості в підкатах не жаліють ні суперників, ні себе.

05 березня о 22:33 Сергій Рип'юк
31'

В центрі поля йде гра, без моментів в обох команд.

05 березня о 22:30 Сергій Рип'юк
28'

Гравці Лаціо пробулали в штрафний зайти через короткий пас, не вийшло.

05 березня о 22:25 Сергій Рип'юк
26'

Моменти!

Два удари Мусіали та Геррейро з меж штрафного заблокувальж

05 березня о 22:23 Сергій Рип'юк
23'

Господарі традиційно натають м'яч.

05 березня о 22:22 Сергій Рип'юк
20'

Кейн в атаці смикнув де Лігта за футболку.

05 березня о 22:18 Сергій Рип'юк
17'

Момент!

Кейн розвернувся перед штрафним і пробив поруч з правою штангою!

05 березня о 22:17 Сергій Рип'юк
16'

Простріл Геррейро зліва заплутався в ногах захисників.

05 березня о 22:15 Сергій Рип'юк
13'

Момент!

Господарі несподівано розіграли кутовий і Мусіала бив метрів з 18 - Проведель відбив сильний удар!

05 березня о 22:14 Сергій Рип'юк
10'

Кілька хвилин огризалося Лаціо, але тепер м'яч знову у Баварії.

05 березня о 22:08 Сергій Рип'юк
7'

Сане ввійшов у штрафний справа, віддав під удар Мусіалі, але захисники у підкаті заблокували.

05 березня о 22:07 Сергій Рип'юк
6'

Небезпечно!

Мюллер відкрився, віддав направо на Сане, котрий із вигідної позиції справа пробив у рки кіперу!

05 березня о 22:06 Сергій Рип'юк
5'

Гендузі пробив з лінії штрафного низом, вийшло дуже неточно.

05 березня о 22:04 Сергій Рип'юк
3'

Баварія з м'ячем, пробує вантажити м'яч в штрафний Лаціо.

05 березня о 22:01 Сергій Рип'юк

МАТЧ РОЗПРЧАВСЯ!

05 березня о 21:16 Сергій Рип'юк

У вівторок, 5 березня, відбудеться матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, у якому гратимуть «Баварія» та «Лаціо». Гра пройде в Мюнхені (Німеччина) на полі стадіону «Альянц-Арена», початок - о 22:00.

«Баварія» провалює сезон, без шансів відстаючи від «Баєра» в національному чемпіонаті, вилетівши з національного кубка і програвши матч за Суперкубок. Таким чином, Ліга чемпіонів залишається єдиним турніром, в якому мюнхенці ще можуть виграти трофей, але цього сезону в це не дуже віриться. «Лаціо» в чемпіонаті теж не хапає зірок з неба, програвши три гри з останніх п'яти, але в ЛЧ зумів обіграти «Баварію» в першому матчі завдяки голу Чіро Іммобіле з пенальті. Проте, звісно, на виїзді з навіть кризовою «Баварією» буде дуже важко.

Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку «Баварія» - «Лаціо».