90' +3

Пішохідний темп у завершення гри.

03 березня о 19:22 Олександр Снітко
90' +1

ГГГГГГГГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛ! Амрабат подарував м'яч на лівому фланзі Родрі, а той одразу завантажив на Родрі до штрафного, після чого форвард поцілив у дальній кут.

03 березня о 19:20 Олександр Снітко
90'

Поточний тайм триватиме ще, як мінімум, вісім хвилин.

90'

Форсун ударив по ногах Вокера на лівому фланзі оборони.

03 березня о 19:19 Олександр Снітко
88'

Антоні не розігнався до правого флангу контратаки повз Фодена.

03 березня о 19:12 Олександр Снітко
83'

Форсон з'явився замість Мейну.

82'

Амрабата випустили замість Гарначо.

03 березня о 19:10 Олександр Снітко
80'

ГГГГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! Альварес на лівому фланзі штрафного зіграв у стінку з Фоденом, який потім пробив низом у дальній кут!

03 березня о 19:09 Олександр Снітко
79'

Едерсон у підкаті на правому фланзі штрафного перехопив передачу на хід Гарначо.

03 березня о 19:07 Олександр Снітко
77'

Мактомінея перед чужим штрафним збив Родрі, після невдалого закидання.

03 березня о 19:05 Олександр Снітко
76'

Пас до лівого флангу штрафного для Антоні пішов до офсайду.

03 березня о 19:04 Олександр Снітко
74'

Антоні дограватиме замість Рашфорда.

03 березня о 19:01 Олександр Снітко
71'

МОМЕНТ! Онана забрав під поперечиною потужний удар Вокера із зони перед штрафним.

03 березня о 18:59 Олександр Снітко
69'

Замість Еванса дограватиме Камбвала.

03 березня о 18:58 Олександр Снітко
68'

Варан кинув через стегно Голанда на центральному вході до штрафного.

03 березня о 18:57 Олександр Снітко
66'

Сіті грає на утриманні м'яча в центрі поля.

03 березня о 18:54 Олександр Снітко
63'

Якесь пошкодження в Онана.

03 березня о 18:51 Олександр Снітко
61'

Пас Фодена на Стоунза з правого флангу до штрафного прочитали захисники.

03 березня о 18:48 Олександр Снітко
59'

Альварес дограватиме замість Доку.

57'

Синій фаєр лежить під ногами в Онана.

03 березня о 18:46 Олександр Снітко
56'

ГГГГГГГГГООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Родрі штовхнув м'яч на правий фланг атаки для Фодена, який одразу вирішив пробити в дальню дев'ятку. ВЛУЧИВ!

55'

Юнайтед більш відкрито грає на контратаках.

03 березня о 18:44 Олександр Снітко
52'

Вокер зупинив Рашфорда ще в момент прийому м'яча на лівому фланзі контратаки.

03 березня о 18:40 Олександр Снітко
50'

МОМЕНТ! Онана дотягнувся до удару Доку з лівого флангу штрафного в дальній кут.

03 березня о 18:38 Олександр Снітко
49'

Мактоміней пробігся правим флангом контратаки, але до штрафного віддав невдало.

47'

Господарі вже довкола чужого штрафного.

03 березня о 18:34 Олександр Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

03 березня о 18:20 Олександр Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

45' +2

Над воротами спрямував рикошет від захисника під час удару здалеку від Фодена з правого флангу.

03 березня о 18:17 Олександр Снітко
45'

Мінімальний обсяг компенсованого арбітром часу становитиме три хвилини.

03 березня о 18:16 Олександр Снітко
45'

МОМЕНТ! Навіс із лівого флангу від Бернарду Фоден скидав на Голанда до воротарського з дальньої стійки, але партнер просто не влучив у порожні!

03 березня о 18:15 Олександр Снітко
43'

Фоден ударом з відскоку на правому фланзі штрафного вимкнув світло в Мейну влучанням у голову.

03 березня о 18:12 Олександр Снітко
41'

Юнайтед закрився в захисті поблизу штрафного.

03 березня о 18:10 Олександр Снітко
39'

Онана на ближній забрав подачу Фодена з лицьової на правому фланзі штрафного.

03 березня о 18:08 Олександр Снітко
37'

Фоден не пробив повз скупчення суперників із правого флангу штрафного.

03 березня о 18:07 Олександр Снітко
36'

Простріл Доку з лівого флангу вибили за межі штрафного.

03 березня о 18:06 Олександр Снітко
35'

Контроль м'яча від Сіті по всьому полю.

03 березня о 18:05 Олександр Снітко
33'

МОМЕНТ! Онана потягнув удар Родрі з відскоку в центрі штрафного в правий кут.

03 березня о 18:04 Олександр Снітко
31'

МОМЕНТ! Голанд головою перевів у центрі штрафного зрізку Каземіро над воротами.

03 березня о 18:01 Олександр Снітко
29'

Доку запустив на трибуни удар із розвороту на лівому фланзі штрафного.

03 березня о 17:59 Олександр Снітко
28'

Навіс від Вокера з правого флангу пішов до рук Онана.

03 березня о 17:56 Олександр Снітко
26'

Заблоковано на кутовий постріл здалеку від Родрі із зони перед штрафним.

03 березня о 17:55 Олександр Снітко
24'

Бруну накидав м'яч на правий кут воротарського, але Рашфорд просто махнув ногою повз м'яч.

03 березня о 17:53 Олександр Снітко
22'

Кутовий заробив прострілом із правого флангу в захисника Фоден.

03 березня о 17:50 Олександр Снітко
19'

МОМЕНТ! Фоден завершував контратаку через правий фланг з передачі де Брюйне, проте в межах штрафного Онана виграв дуель.

03 березня о 17:49 Олександр Снітко
18'

Вокер усе ж таки наздогнав Рашфорда, якого пропустив собі за спину Діаш у центрі поля, коли послизнувся.

03 березня о 17:47 Олександр Снітко
16'

Де Брюйне запустив на трибуни удар із лівого флангу штрафного з передачі Бернарду.

03 березня о 17:46 Олександр Снітко
14'

МОМЕНТ! Онана ногою перевів на кутовий удар Фодена з правого флангу штрафного в ближній кут.

03 березня о 17:43 Олександр Снітко
12'

Каземіро не дав Доку проштовхнути м'яч на лівий фланг контратаки.

03 березня о 17:41 Олександр Снітко
10'

Сіті продовжує чинити тиск на чужій половині.

03 березня о 17:40 Олександр Снітко
8'

ГГГГГГГГГГГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Онана вибив м'яч на лівий фланг атаки, Бруну зупинив перед штрафним, після чого покотив на Рашфорда, а той пальнув у ближню дев'ятку!

03 березня о 17:38 Олександр Снітко
7'

Онана на ближній перехопив подачу де Брюйне з правого флангу.

03 березня о 17:36 Олександр Снітко
5'

МОМЕНТ! Доку запустив удар із лівого флангу штрафного над ближньою дев'яткою.

03 березня о 17:34 Олександр Снітко
4'

Стоунз упав на лівому фланзі штрафного в боротьбі, але без фолу.

03 березня о 17:33 Олександр Снітко
3'

Сіті повністю захопив гру на старті.

2'

Кутовий від де Брюйне з лівого флангу на ближній не дали завершити Фодену.

03 березня о 17:32 Олександр Снітко
1'

Доку вже заробив кутовий на лівому фланзі.

03 березня о 15:59 Олександр Снітко

У неділю, 3-го березня, відбудеться поєдинок 27-го туру Англійської Прем'єр-ліги, у якому змагатимуться «Манчестер Сіті» та «Манчестер Юнайтед». Матч відбудеться в Манчестері (Англія), на полі стадіону «Етіхад», початок о 17:30.

Манчестерське дербі в контексті чемпіонських перегонів для господарів і боротьби за місце в єврокубках для гостей. У «Червоних дияволів» без Расмуса Гойлунда на вістрі атаки особливо ніхто не вірить, а в першому колі на «Олд Траффорд» команда Гвардіоли взагалі їх розгромила (0:3). Але колектив Еріка тен Гага вже показував, що здатний чіплятися за результат, а «містянам» зараз дуже непросто дається кожна гра в чемпіонаті.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Манчестер Сіті» - «Манчестер Юнайтед».