Що сказав Беллінгем судді, який показав йому червону у скандальному матчі?

2 березня «Реал» Мадрид зіграв унічию з «Валенсією» з рахунком 2:2

2 березня на «Местальї» відбувся матч 27-го туру Ла Ліги між командами «Валенсія» та «Реал» Мадрид. Гра завершилась із рахунком 2:2.

Головний арбітр додав 7 хвилин до основного часу поєдинку. Однак через затримки рефері дозволив командам трохи переграти. На 90+9-й хвилині Джуд Беллінгем забив гол. Але за кілька секунд до цього суддя дав фінальний свисток і, зрештою, не зарахував взяття воріт. Беллінгем надто емоційно висловлював своє невдоволення і в результаті отримав червону картку.

Після завершення зустрічі головний тренер «Реала» Карло Анчелотті провів прес-конференцію, на якій розповів, як Беллінгем звернувся до судді після скандального епізоду:

«Беллінгем сказав йому, що «f*king goal», він не образив його. Подивимося, що напише арбітр в рапорті», - сказав Анчелотті.

Відеоогляд матчу Валенсія - Реал - 2:2