Третій розгром поспіль. Арсенал без Зінченка знищив Ньюкасл

Матч 26-го туру АПЛ закінчився з рахунком 4:1 на користь команди Артети

Сьогодні, 24 лютого 2024 року, відбувся матч 26-го туру Англійської Прем'єр-ліги між лондонським «Арсеналом» та «Ньюкаслом». Перемогу з рахунком 4:1 здобула команда-господар.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Команда Мікеля Артети домінувала протягом усього матчу, але перший гол забила лише завдяки супернику - м'яч у власні ворота відправив Свен Ботман. Пізніше перевагу «канонірів» подвоїв Кай Гаверц, а в другому таймі «сорок» добили Букайо Сака та Якуб Ківіор. На 84-й хвилині вихованець «Арсенала» Джо Віллок, що грає за «Ньюкасл», забив гол престижу.

Український захисник «канонірів» Олександр Зінченко не потрапив до заявки на гру через травму.

Цікаво, що «Арсенал» в АПЛ вже втретє поспіль громить свого суперника. Раніше з рахунком 6:0 був знищений «Вест Гем», а потім 5 голів без відповіді отримав «Шеффілд».