Голи: Пихаленок, 51 (пен.) - Ременяк, 26

На 40-й хвилині Тимур Кораблін («Минай») не забив пенальті (воротар).

Попередження: Бабенко, 39 - Кораблін, 70

«Дніпро-1»: Волинець - Кравець, Сарапій, Адамюк, Мірошніченко (Є. Пасіч, 76) - Рубчинський, Бабенко - Очеретько (Горбунов, 46), Піхальонок, Гуцуляк - Філіппов (Ківінда, 76).

Запасні: Юрчук, Кінарейкін, Авраменко, Гаджиєв, Баденко, Мельниченко, Третьяков.

«Минай»: Кемкін - Корнійчук, Прокопчук, Нємчанінов, Чуєв (Скиба, 85), Дмитрук - Кораблін (Семотюк, 74), Петько, Вітенчук, Ременяк (Вакула, 64) - Устименко (Попов, 85).

Запасні: Бандура, Кисіль, Гунічев, Матюшенко, Демиденко, Тищук.

Стадіон: «Дніпро-Арена» (Дніпро).

25 лютого о 16:49 Олександр Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

90' +5

МОМЕНТ! Піхальонок із правого флангу виконав подачу штрафного до воротарського, де Ківінда мав замикати, але пропустив на Гуцуляка, який того не очікував.

25 лютого о 16:45 Олександр Снітко
90' +3

Гості, як можуть, затягують ігровий час.

25 лютого о 16:42 Олександр Снітко
90' +1

МОМЕНТ! Попов замикав відскок у центрі штрафного від подачі кутового з лівого флангу у виконанні Вакули ударом зльоту, але примудрився пробити точно у воротаря.

25 лютого о 16:41 Олександр Снітко
90'

Поточний тайм триватиме ще, як мінімум, п'ять хвилин.

25 лютого о 16:39 Олександр Снітко
87'

Попов одразу заліз до офсайду під час передачі на лівий фланг атаки.

25 лютого о 16:37 Олександр Снітко
85'

Замість Чуєва гратиме Скиба.

25 лютого о 16:36 Олександр Снітко
85'

Попов вийшов замість Устименка.

25 лютого о 16:33 Олександр Снітко
81'

МОМЕНТ! Піхальонок дістав передачу п'ятою від Гуцуляка на правому фланзі штрафного, після чого покотив на Ківінду, але той пробив точно у воротаря.

25 лютого о 16:29 Олександр Снітко
78'

Семотюк дальнім ударом із лівого флангу спрямував м'яч до рук Волинця.

25 лютого о 16:27 Олександр Снітко
76'

Філіппова замінив Ківінда.

76'

Мірошніченка поміняли на Пасіча.

25 лютого о 16:24 Олександр Снітко
74'

Замість Корабліна дограватиме Семотюк.

25 лютого о 16:23 Олександр Снітко
72'

Прокопчук руками прихопив Філіппова на правому фланзі оборони.

25 лютого о 16:22 Олександр Снітко
70'

Ноги Горбунова підкатом зачепив на правому фланзі оборони Кораблін.

25 лютого о 16:20 Олександр Снітко
69'

Мірошніченко не встиг за закиданням Піхальонка до лівого флангу штрафного.

25 лютого о 16:18 Олександр Снітко
67'

Вітенчук та Бабенко жорстко зіштовхнулись у центрі поля.

25 лютого о 16:14 Олександр Снітко
64'

Вакула гратиме замість Ременяка.

25 лютого о 16:13 Олександр Снітко
62'

Волинець на ближній стійці перехопив простріл Дмитрука з правого флангу штрафного.

25 лютого о 16:11 Олександр Снітко
60'

Устименко головою скинув м'яч у офсайд до правого флангу штрафного на Ременяка.

25 лютого о 16:09 Олександр Снітко
57'

Гості перебувають у спробі відвести м'яч від власних воріт.

25 лютого о 16:08 Олександр Снітко
55'

Завзято атакує Дніпро-1 на старті другого тайму.

25 лютого о 16:05 Олександр Снітко
53'

МОМЕНТ! Кемкін у центрі воріт забрав до рук удар Горбунова в дотик на завершення подачі з правого флангу.

25 лютого о 16:01 Олександр Снітко
51'

ГГГГГГГГГГОООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! Піхальонок пробив із пенальті в лівий нижній кут.

50'

ПЕНАЛЬТІ! Гра рукою від Корнійчука.

25 лютого о 15:59 Олександр Снітко
48'

Максимов докричався.

25 лютого о 15:58 Олександр Снітко
47'

Корнійчук рукою зупинив подачу з лівого флангу від Горбунова на дальній стійці. Треба дивитись.

25 лютого о 15:56 Олександр Снітко
46'

Горбунов грає замість Очеретька.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

25 лютого о 15:41 Олександр Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

45' +1

Піхальонок отримав передачу до правого флангу штрафного, але пробити група захисників попереду не дала.

25 лютого о 15:40 Олександр Снітко
45'

Поточний тайм триватиме ще, як мінімум, одну хвилину.

25 лютого о 15:38 Олександр Снітко
44'

Очеретько не поклав м'яч на ногу під час спроби пробити зльоту від входу до лівого флангу штрафного, після скидання від Філіппова.

25 лютого о 15:36 Олександр Снітко
42'

Не виникло небезпеки від штрафного Дніпра-1 поблизу чужих володінь.

25 лютого о 15:33 Олександр Снітко
40'

КОРАБЛІН НЕ ПЕРЕГРАВ ВОЛИНЦЯ УДАРОМ У ЦЕНТР ВОРІТ!

25 лютого о 15:32 Олександр Снітко
39'

ПЕНАЛЬТІ! Устименко зупинив передачу з лівого флангу від Ременяка в центрі штрафного й отримав удар у ноги від Бабенка.

25 лютого о 15:29 Олександр Снітко
36'

Устименка збив Сарапій перед чужим штрафним.

25 лютого о 15:28 Олександр Снітко
35'

Утримують м'яч у центрі поля команди цими хвилинами.

25 лютого о 15:26 Олександр Снітко
33'

ПОПЕРЕЧИНА! Навіс від Мірошніченка з лівого кута штрафного опустився на голову Адамюку, який поцілив ударом у верхній каркас над воротарем.

25 лютого о 15:23 Олександр Снітко
30'

МОМЕНТ! Фінтами обіграв двох суперників біля лівого кута штрафного Ременяк, але удар закрутив точно до рук Волинцю.

25 лютого о 15:20 Олександр Снітко
28'

Бабенко в підкаті збив Корабліна на правому фланзі оборони.

25 лютого о 15:19 Олександр Снітко
27'

І МИ ЗНОВУ В ГРІ!

25 лютого о 15:10 Олександр Снітко
27'

ВІДБІЙ ТРИВОГИ!

25 лютого о 14:50 Олександр Снітко
27'

ПОВІТРЯНА ТРИВОГА!

25 лютого о 14:49 Олександр Снітко
26'

ГГГГГГГГОООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! У Піхальонка забрав м'яч у центрі поля Кораблін, після чого відіграв праворуч на Устименка, а той виконав подачу до центру штрафного на Ременяка, який зльоту розстріляв ворота.

25 лютого о 14:46 Олександр Снітко
24'

Удар із правого флангу штрафного від Адамюка пішов над воротами, а Гуцуляк так і залишився чекати на передачу.

22'

МОМЕНТ! Гуцуляк завдав потужного пострілу з правого флангу штрафного над воротами на завершення діагоналі з глибини.

25 лютого о 14:42 Олександр Снітко
20'

Петько на ближній не дістався до подачі кутового з правого флангу.

25 лютого о 14:40 Олександр Снітко
18'

МОМЕНТ! Кемкін біля ближньої стійки забрав удар головою від Кравця на завершення подачі з лівого флангу від Мірошніченка.

25 лютого о 14:38 Олександр Снітко
16'

Глибокого розігрує м'яч Дніпро-1.

25 лютого о 14:37 Олександр Снітко
14'

ГРУ ПОНОВЛЕНО!

25 лютого о 14:31 Олександр Снітко
14'

25 лютого о 13:57 Олександр Снітко
14'

25 лютого о 13:56 Олександр Снітко
14'

МОМЕНТ! Адамюк головою в центрі штрафного замикав подачу з правого флангу від кута поля, але м'яч спрямував точно до рук Кемкіна.

25 лютого о 13:55 Олександр Снітко
13'

Із-під ніг Адамюка вибив м'яч у підкаті Корнійчук на лівому фланзі власного штрафного.

25 лютого о 13:54 Олександр Снітко
11'

Очеретько отримав передачу Піхальонка на вході до лівого флангу штрафного, але запустив м'яч над воротами.

25 лютого о 13:51 Олександр Снітко
9'

МОМЕНТ! Корнійчук привіз момент на лівому фланзі оборони, після чого Гуцуляк бив у ближній із меж штрафного, проте Кемкін парирував.

25 лютого о 13:50 Олександр Снітко
7'

Нємчанінов на лівому фланзі атаки сфолив проти Піхальонка, коли той спиною отримував м'яч.

25 лютого о 13:47 Олександр Снітко
5'

Проблеми з побудовою атаки в Миная через дальній пас.

25 лютого о 13:45 Олександр Снітко
3'

Матч розпочався з боротьби й великої кількості фолів.

25 лютого о 13:43 Олександр Снітко
1'

Корабліна штовхнув у боротьбі за м'яч у повітрі в центрі поля Бабенко.

25 лютого о 13:42 Олександр Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

25 лютого о 13:37 Олександр Снітко
25 лютого о 13:22 Олександр Снітко

25 лютого о 13:05 Олександр Снітко

25 лютого о 12:20 Олександр Снітко

У неділю, 25-го лютого, відбудеться поєдинок 18-го туру Української Прем'єр-ліги, в якому змагатимуться дніпровський «Дніпро-1» і закарпатський «Минай». Матч відбудеться в Дніпрі, на полі стадіону «Дніпро-Арена», початок о 13:00.

Юрій Максимов повернув до тями дніпрян у дуже вдалий момент, тож нині ми говоримо про СК, як про одного з претендентів на чемпіонство, яких після першої частини сезону УПЛ хоч греблю гати. Але на зимову паузу «Дніпро-1» ішов із двома матчами без перемог за плечима, тому проти явного аутсайдера, зі складу якого пішла чергова порція лідерів, права на помилку не має.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Дніпро-1» - «Минай».