ВІДЕО. П'яст з українцем Ципуном програв матч у Польщі з рахунку 3:0

«Пяст Глівіце» в гостях несподівано поступився «Бохні»

У 22-му турі польської Екстракласи команда Кирила Ципуна проводила виїзний поєдинок із клубом «Бохня».

Початок був за фаворитами - «Пястом», на 10-й хвилині гол забив португальський захисник Рік. Через 4 хвилини подвоїв перевагу ще один португальський футзаліст Мігель Пегача - 2:0.

У другому таймі здавалося, що вже все вирішено у цьому матчі, коли забивав вінгер гостей Едгар Варела, адже він зробив перевагу свого клубу дуже комфортним - 3:0.

Важко пояснити, що після цього пішло не так, «Пяст» Глівіце точно розслабилися та пропустили за хвилину - автором голу став костарыканець Мінор Сабалкета.

На 31-й хвилині поляк Каміл Сурміяк зробив рахунок на табло 2:3. Ще через 5 хвилин його партнер по команді Себастьян Лещак і зовсім зрівняв рахунок - 3:3. За кілька секунд до сирени Каміл Сурміяк забив переможний м'яч - 4:3 на користь господарів паркету.

Зазначимо, що український воротар команди з Глівіце Кирило Ципун провів на паркеті більшу частину матчу.

22 лютого «Пяст» зіграє проти «Руди» зі Шльонська у 1/8 фіналу Кубка Польщі. У чемпіонаті команда Кирила Ципуна йде третьою, поступаючись лідеру «Бельсько-Бяла» лише 2 пункти.