Попередження: Бражко, 16, Попов, 50, Волошин, 62 - Ломінадзе, 39

«Динамо» Київ: Бущан (Нещерет, 46) - Вівчаренко (Дубінчак, 75), Михавко (Сирота, 75), Попов (Дячук, 75), Караваєв (Гусєв, 75) - Бражко, Шапаренко (Царенко, 35) - Кабаєв (Супряга, 75), Буяльський (Діалло, 75), Волошин (Беніто, 67) - Ванат (Пономаренко, 75).

Запасні: Моргун, Ігнатенко, Осипенко, Балаба.

«Динамо» Тбілісі: Макацарія - Кіке, Акпуджи, Каландадзе, Майсуардзе - Сімон, Ломінадзе - Сіхарулашвілі, Романовський, Сантіс - Акіла.

Стадіон: «Kaya Palazzo» (Белек, Туреччина).

88'

Діалло не встиг за передачею до лівого флангу штрафного.

13 лютого о 17:42 Олександр Снітко
86'

Нещерет забрав до рук рикошет від дальнього удару з правого флангу від суперників.

13 лютого о 17:40 Олександр Снітко
83'

МОМЕНТ! Супряга та Діалло зіграли в стінку на лівому фланзі штрафного, після чого українець пробив над воротами.

13 лютого о 17:36 Олександр Снітко
79'

Простріл Беніто з правого флангу захисники перевели на кутовий.

13 лютого о 17:34 Олександр Снітко
77'

Дощ тим часом продовжує посилюватись.

13 лютого о 17:32 Олександр Снітко
75'

Нещерет - Дубінчак, Сирота, Дячук, Гусєв - Бражко, Михавко - Супряга, Діалло, Беніто - Пономаренко.

13 лютого о 17:29 Олександр Снітко
73'

Кияни проводять ротацію.

72'

Ванат із зони перед штрафним закрутив удар над воротами.

13 лютого о 17:26 Олександр Снітко
70'

Команди перейшли на суцільні дальні передачі.

13 лютого о 17:23 Олександр Снітко
67'

Волошина замінили на Беніто.

13 лютого о 17:21 Олександр Снітко
65'

Ванат зіграв на хід Волошину до правого флангу штрафного, але тому завадив пробити захисник.

13 лютого о 17:19 Олександр Снітко
62'

Волошин почав сутичку із суперником, після фолу проти нього на правому фланзі атаки.

13 лютого о 17:16 Олександр Снітко
60'

Кабаєв заробив на собі фол під час просування з м'ячем лівим флангом атаки.

13 лютого о 17:15 Олександр Снітко
58'

МОМЕНТ! Буяльський зіграв на лівий вхід до штрафного на Ваната, але той із-під захисника пробив повз ближню стійку.

13 лютого о 17:11 Олександр Снітко
55'

МОМЕНТ! Сіхарулашвілі закинув із лівого флангу на ближній кут воротарського, але Гоцерідзе не зміг переграти Нещерета.

13 лютого о 17:10 Олександр Снітко
54'

Почали з'являтись калюжі на полі.

13 лютого о 17:09 Олександр Снітко
52'

Волошин у дотик на правому фланзі штрафного переводив м'яч у центр, але спрямував його до рук воротаря.

13 лютого о 17:06 Олександр Снітко
50'

Попов у підкаті на правому фланзі чужої половини зіграв ззаду проти суперника.

13 лютого о 17:05 Олександр Снітко
49'

Рукою підіграв собі Буяльський під час перехоплення на правому фланзі.

13 лютого о 17:03 Олександр Снітко
47'

Фол проти Бражка на лівому фланзі атаки киян.

13 лютого о 17:02 Олександр Снітко
46'

Нещерет у воротах Динамо.

13 лютого о 17:01 Олександр Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

13 лютого о 16:47 Олександр Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

13 лютого о 16:46 Олександр Снітко
45'

Невдалий дальній постріл від Бражка з центральної зони.

13 лютого о 16:45 Олександр Снітко
43'

Фол проти Караваєва на правому фланзі оборони киян.

13 лютого о 16:42 Олександр Снітко
41'

МОМЕНТ! Удар Сантіса з правого флангу штрафного повз дальню стійку підрізав захисник.

13 лютого о 16:41 Олександр Снітко
39'

Ломінадзе фолом зупинив Вівчаренка на лівому фланзі атаки.

13 лютого о 16:40 Олександр Снітко
38'

Вирує непогода над полем.

13 лютого о 16:37 Олександр Снітко
36'

На кутовий заблоковано дальній удар Бражка з правого флангу.

13 лютого о 16:36 Олександр Снітко
35'

Замість Шапаренка гратиме Царенко.

13 лютого о 16:35 Олександр Снітко
34'

Майсурадзе дав по обличчю Ванату перед власним штрафним, але арбітр цього не побачив.

13 лютого о 16:34 Олександр Снітко
33'

Дальній постріл із правого флангу із штрафного від Ваната пролетів значно вище воріт.

13 лютого о 16:33 Олександр Снітко
31'

МОМЕНТ! Буяльський прострілив із правого флангу, Шапаренко продовжив далі, а Кабаєв замкнув у дотик повз праву стійку низом.

13 лютого о 16:30 Олександр Снітко
29'

Страшний грім на задньому плані трансляції.

13 лютого о 16:29 Олександр Снітко
27'

Не встиг Кабаєв на дальній завершити подачу кутового з лівого флангу від Буяльського.

13 лютого о 16:27 Олександр Снітко
25'

Немає швидкостей у наші грі. Тбілісі на м'ячі.

13 лютого о 16:23 Олександр Снітко
22'

Подача кутового з лівого флангу від Києва ні до чого не призвела.

21'

Дальній удар Кабаєва з лівого флангу заблоковано на кутовий.

13 лютого о 16:19 Олександр Снітко
19'

Фол проти Попова під час подачі кутового грузинами з правого флангу в центрі штрафного.

13 лютого о 16:18 Олександр Снітко
17'

Точно в Михавка поцілив ударом із штрафного Ломінадзе.

13 лютого о 16:17 Олександр Снітко
16'

Бражко потягнув суперника перед штрафним за футболку.

13 лютого о 16:14 Олександр Снітко
13'

Фол від Михавка в центрі поля проти Сімона.

12'

Не вдається Тблісі вийти через довгий пас до швидких атак.

13 лютого о 16:11 Олександр Снітко
10'

Сантіс прострілом із правого флангу заробив кутовий.

13 лютого о 16:09 Олександр Снітко
8'

Тбілісі тримає м'яч у центрі поля.

13 лютого о 16:07 Олександр Снітко
6'

Довгими передачами грають команди, бо поле почало занадто змокати.

13 лютого о 16:05 Олександр Снітко
4'

Колектив із Тбілісі непогано пресингує від центральної лінії.

13 лютого о 16:04 Олександр Снітко
2'

Тримається м'яч у Динамо на старті.

13 лютого о 16:02 Олександр Снітко
1'

Дуже сильна злива в Белеку сьогодні.

13 лютого о 16:01 Олександр Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

13 лютого о 15:46 Олександр Снітко
13 лютого о 15:42 Олександр Снітко

У вівторок, 13-го лютого, відбудеться товариський матч, у якому змагатимуться «Динамо» Київ і грузинське «Динамо» Тбілісі. Матч пройде в Белеку (Туреччина), на полі стадіону «Kaya Palazzo», початок о 16:00.

Напередодні команда Олександра Шовковського мінімально обіграла латвійську РФШ (1:0) у, скажімо прямо, резервному складі. Отже, наступного дня має грати ймовірна «основа», футболісти з якої отримали днем раніше десь 25 хвилин ігрового часу. Суперник - дуже принциповий, «одноклубники» з Тбілісі, тож історичне протистояння ризикує заграти новими барвами.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Динамо» Київ - «Динамо» Тбілісі.