Попередження: Шепелєв, 19 - Ісмаель, 33, Нджикі, 45, Пренга, 52

«Динамо» Київ: Моргун (Бущан, 46) - Дубінчак (Вівчаренко, 71), Сирота (Бражко, 71), Гусєв (Михавко, 71), Дячук - Шепелєв (Волошин, 71), Шапаренко - Кабаєв (Караваєв, 71), Царенко (Буяльський, 71), Діалло (Ванат, 71) - Супряга (Пономаренко, 71).

РФШ: Неругальс - Мареш, Ліпущек, Пренга, Савалнієкс - Панич, Жалейко - Одішарія, Ікаунієкс, Ісмаель - Лемажич.

Запасні: Бекс, Стугліс, Ошс, Кукурс, Мінінс, Кігурс, Савич, Нджикі, Куадіо, Зеленковс, Голіянінс.

Стадіон: «Kaya Palazzo» (Белек, Туреччина).

12 лютого о 17:53 Олександр Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

12 лютого о 17:50 Олександр Снітко
88'

МОМЕНТ! Царенко завершував контратаку через правий фланг передачею на Пономаренка до штрафного, але в дальній той не влучив.

12 лютого о 17:48 Олександр Снітко
84'

Буяльський отримав пошкодження під час зіткнення з суперником на лівому фланзі атаки.

12 лютого о 17:44 Олександр Снітко
81'

МОМЕНТ! Пас п'ятою на Куадіо пішов до центрального входу до штрафного, звідки він ударом у дотик не переграв Бущана.

12 лютого о 17:40 Олександр Снітко
78'

Фол проти Вівчаренка на лівому фланзі оборони Динамо.

12 лютого о 17:36 Олександр Снітко
74'

РФШ проводить позиційні атаки в спробі відігратись.

12 лютого о 17:34 Олександр Снітко
72'

Динамо Київ: Бущан - Вівчаренко, Дячук, Михавко, Караваєв - Бражко - Кабаєв, Волошин, Буяльський, Ванат - Пономаренко.

12 лютого о 17:31 Олександр Снітко
71'

Десант замін від Динамо.

12 лютого о 17:30 Олександр Снітко
69'

ГГГГГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! Шапаренко пробив низом із пенальті в правий кут.

12 лютого о 17:29 Олександр Снітко
68'

ПЕНАЛЬТІ! Гусєв скинув до правого флангу штрафного на Царенка, той продовжив на Беніто, а нігерійця збив воротар.

12 лютого о 17:28 Олександр Снітко
66'

РФШ більшість атак суперників зупиняє дрібним фолом у центрі поля.

12 лютого о 17:25 Олександр Снітко
63'

Динамо перехопило ініціативу й тримає м'яч у центрі поля.

12 лютого о 17:22 Олександр Снітко
61'

Нджикі здалеку з лівого флангу запустив удар над воротами.

12 лютого о 17:21 Олександр Снітко
59'

МОМЕНТ! Мареш вирішив зіграти в стінку з партнером під час зміщення з лівого флангу, але в дотик потім пробив кудись повз ворота.

12 лютого о 17:19 Олександр Снітко
57'

Діалло штовхнув у корпус суперника на лівому фланзі штрафного, а той полетів у ноги Гусєву. Однак фол чомусь дали саме гравцю РФШ.

12 лютого о 17:17 Олександр Снітко
55'

РФШ наразі тримає м'яч у центрі поля без просування.

12 лютого о 17:13 Олександр Снітко
52'

Фол від Пренги на правому фланзі атаки проти Шапаренка.

51'

Шепелєв у підкаті перехопив передачу з лівого флангу на загострення від суперника.

12 лютого о 17:11 Олександр Снітко
49'

Дальній удар із правого флангу від Беніто полетів повз протилежну стійку.

12 лютого о 17:08 Олександр Снітко
47'

Продовжується тактика дрібного фолу від обох команд.

12 лютого о 17:06 Олександр Снітко
46'

Бущан у воротах Динамо.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

12 лютого о 16:51 Олександр Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

45' +1

Заблокували на кутовий спробу Супряги пробити з правого флангу штрафного.

12 лютого о 16:50 Олександр Снітко
45'

Нджикі в центрі поля сфолив проти Гусєва.

12 лютого о 16:48 Олександр Снітко
43'

Шапаренко різав передачу через центральну зону до штрафного, але Супряга не пішов.

12 лютого о 16:45 Олександр Снітко
41'

Подачу Мареша з лівого флангу головою над штрафним зняв Сирота.

12 лютого о 16:43 Олександр Снітко
39'

ОФСАЙД! Шапаренко ударом із штрафного поцілив у стінку, після чого Царенко в центрі штрафного добивав, але влучив у Кабаєва, який перебував у офсайді перед воротами.

12 лютого о 16:42 Олександр Снітко
38'

Панич рукою зупинив м'яч, коли повз нього на вході до правого флангу штрафного прокидав Царенко.

12 лютого о 16:41 Олександр Снітко
36'

РФШ пресингує на половині поля киян.

12 лютого о 16:38 Олександр Снітко
34'

Ісмаель пройшовся по ногах Діалло на правому фланзі оборони.

12 лютого о 16:37 Олександр Снітко
32'

Супряга готувався завершити закидання до лівого флангу штрафного ударом, але Ліпущек у підкаті його з'їв.

12 лютого о 16:35 Олександр Снітко
30'

Відскочив м'яч від Лемажича в бік Моргуна під час передачі з лівого флангу, але це був точно не удар.

12 лютого о 16:33 Олександр Снітко
28'

Закидання до офсайду пішло для Шапаренка на лівий фланг.

27'

Фол проти Беніто на правому фланзі оборони Динамо.

25'

Тримається м'яч у Динамо, але тільки на власній половині.

12 лютого о 16:29 Олександр Снітко
23'

Фол в атаці від Супряги під час закидання до правого флангу штрафного.

12 лютого о 16:26 Олександр Снітко
21'

Подача з лівого флангу від Кабаєва пролетіла над штрафним без завершення.

12 лютого о 16:23 Олександр Снітко
19'

Шепелєв біля центрального кола потягнувся в підкаті за ногами Жалейко.

18'

МОМЕНТ! Подачу кутового з правого флангу в центрі штрафного головою замикав самотній Ліпущек, проте поцілив повз дальню стійку.

12 лютого о 16:22 Олександр Снітко
17'

МОМЕНТ! Савалнієкс отримав закидання до правого флангу штрафного, після чого з гострого кута низом бив під дальню стійку, але Дячук не пустив м'яч за лінію.

12 лютого о 16:21 Олександр Снітко
16'

Лемажича запустили передачею з глибини на хід до центрального входу до штрафного, але Дячук устиг заблокувати удар.

12 лютого о 16:20 Олександр Снітко
15'

Одішарія рукою зіграв по м'ячу в повітрі в боротьбі на правому фланзі оборони.

12 лютого о 16:19 Олександр Снітко
13'

МОМЕНТ! Шапаренко отримав передачу Беніто з правого флангу на ближньому вході до штрафного, але удар у дальній кут низом парирував на кутовий голкіпер.

12 лютого о 16:17 Олександр Снітко
11'

Багато боротьби й фолів від обох команд на старті.

12 лютого о 16:14 Олександр Снітко
9'

Діалло на лівому фланзі в боротьбі сфолив проти Савалнієкса.

12 лютого о 16:12 Олександр Снітко
7'

Офсайд у Шапаренка під час передачі на лівий фланг штрафного.

12 лютого о 16:09 Олександр Снітко
5'

Упустив м'яч за бокову Діалло під час передачі на лівий фланг атаки.

12 лютого о 16:08 Олександр Снітко
3'

Динамо наразі не вдається встановити контроль над м'ячем.

12 лютого о 16:05 Олександр Снітко
1'

РФШ пішли в пресинг на чужу половину й доволі легко відібрали м'яч.

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

12 лютого о 15:44 Олександр Снітко
12 лютого о 15:43 Олександр Снітко

У понеділок, 12-го лютого, відбудеться товариський матч, у якому змагатимуться «Динамо» Київ і латвійський РФШ. Матч пройде в Белеку (Туреччина), на полі стадіону «Kaya Palazzo», початок о 16:00.

Колектив Олександра Шовковського активно працює на зимових зборах і проведе вже третій матч усього за чотири дні другої частини програми тренувань. Попередні результати були досить непоганими - перемога над латвійською «Лієпаєю» (5:2) і нічия проти північномакедонської «Шкендії» (1:1), але тепер доведеться зіграти проти самих чемпіонів Латвії, які також закінчують підготовчий процес, але вже до повноцінного сезону.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Динамо» Київ - РФШ.