Шорт-трек. Кім та Пак виграли другу 1000 метрів на етапі Кубка світу

Корейці знову виграли середню дистанцію

Південнокорейська шорт-трекістка Кім Гіль Йі виграла другу дистанцію 1000 метрів на п'ятому етапі Кубка світу 2023/24 у німецькому Дрездені.

У фіналі Кім випередила володарку Кришталевого Глобуса 2022/23 Сюзанну Схюлтинг із Нідерландів, яка повернулася після травми, трохи більше ніж на 0.1 секунди. Замкнула призову трійку американська спортсменка Коріна Стоддард.

Серед українок найкращою стала Уляна Дуброва, яка посіла 25 місце. Світлана Репецька стала 26-ю, а Діана Міхальчук - 30-ю.

У чоловіків переміг Пак Джі Он також із Південної Кореї, який розділив призову трійку зі своїм колегою по команді Джаном Сун У. Замкнув призову трійку Аділь Галяхметов із Казахстану.

Найкращим з українських спортсменів став Данило Бергін, який посів 33 місце. Тимофій Хохелько став 43-м, Ярослав Морозов - 47-й.