Минай і Металіст розійшлися миром у контрольному матчі на зимовому зборі

Зустріч відбулася в Ужгороді

«Металіст» і «Минай» провели контрольний матч на зимових зборах, який закінчився із рахунком 1:1.

Гол харків'ян стався під самісінький відхід команд до роздягалень.

Команда Желько Любеновича зрівняла рахунок завдяки точному удару Владислава Вакули після його зміщення з лівого флангу у центр.

Контрольний матч
10 лютого 2024 року. Ужгород. Стадіон «Авангард»

«Металіст» - «Минай» - 1:1
Голи
: Тепляков (45+1) - Вакула (77)

«Металіст» (1-35 хвилини): Владислав Рибак - Андрій Бусько, Віталій Федорів, Габрієль Гомес (к), Кирило Дігтяр - Денис Підручний, Максим Багачанський - Євгеній Ісаєнко, Станіслав Мораренко, Петро Луців - Василь Луців.

«Металіст» (36-69 хвилини): Дмитро Фастов - Даніїл Приходько, Єгор Абрамов, Юрій Голубка, Даніель Вернаттус - Олександр Цвіренко, Роман Горенко - Геннадій Синчук, Євгеній Рязанцев, Данило Кайдалов - Даніїл Тепляков.

«Металіст» (70-90+ хвилини): Сергій Шумілов - Валентин Кисельов, Андрій Бусько, Владислав Бабков, Даніель Вернаттус - Кирило Паляничка, Роман Горенко - Геннадій Синчук, Максим Багачанський, Максим Оріховський - Єгор Шерстюк.

«Минай» (1-й тайм): Кемкін, Кісіль, Чуєв, Прокопчук, Нємчанінов, Семотюк, Вітенчук, Кораблін, Корнійчук, Гунічев, Демиденко.

«Минай» (2-й тайм): Бандура, Скиба, Прокопчук, Нємчанінов, Дмитрук, Матюшенко, Петько, Тищук, Вакула, Ременяк, Р. Михайлів.

Попередження: Федорів (10), Підручний (14), Кисельов (85)

Володимир Клепач Джерело: ФК Металіст