Запасні: Хуан Карлос, Фуідас, Арнау, Борха Гарсія, Анталь, Артеро.

Хоселу влучив у штангу! Пенальті не реалізовано!

Пенальті!

Ян Коуту збив Арда Гюлера.

10 лютого о 21:21 Олександр Снітко
86'

Ян Коуту перехопив м'яч після передачі Карвахаля, наблизився до штрафного майданчика та намагався поцілити в дальній кут - неточно.

10 лютого о 21:18 Олександр Снітко
83'

Браім з лівого кута воротарського майданчика намагався влучити у дальній верхній кут - повз ворота.

10 лютого о 21:13 Олександр Снітко
78'

Подвійна заміна у складі Реала. Арда Гюлер гратиме замість Вінісіуса, Фран Гарсія - замість Менді.

10 лютого о 21:11 Олександр Снітко
76'

Менді на фланзі грубо зіграв проти Савіо. Попередження.

10 лютого о 21:09 Олександр Снітко

Жирона зараз частіше володіє м'ячем, але мадридці не пускають суперників до воріт.

10 лютого о 21:06 Олександр Снітко
70'

Довбик, Циганков та Іван Мартін залишили поле. Замість них гратимуть Стуані, Валері та Соліс.

10 лютого о 21:05 Олександр Снітко
70'

Модріч замість Крооса. Хоселу замість Родріго. Подвійна заміна у складі Реала.

10 лютого о 21:03 Олександр Снітко
68'

Ян Коуту отримав попередження за небезпечну гру.

Реал продовжує розривати оборону Жирони. Каталонці сьогодні грають погано.

10 лютого о 21:00 Олександр Снітко
10 лютого о 20:56 Олександр Снітко
61'

ГОООООООООООООЛ!

Родріго майже без спротиву пройшов близько 20 метрів увійшов до штрафного майданчика та сильно пробив у кут воріт.

10 лютого о 20:54 Олександр Снітко
57'

Браім вийшов на поле замість Беллінгема.

10 лютого о 20:52 Олександр Снітко
54'

Вінісіус з лівого флангу увійшов до штрафного майданчика та пробив. Газзаінга вібив м'яч пере собою, Беллінгем вдало зіграв на добиванні.

10 лютого о 20:46 Олександр Снітко
51'

Лунін зіграв на виході та кулаком вибив м'яч після навісу зі кутового.

10 лютого о 20:45 Олександр Снітко
50'

Савіо класно обіграв одразу двох опонентів на лівій лінії штрафного майданчика та виконав навіс. Неточно.

10 лютого о 20:42 Олександр Снітко
47'

Лунін перервав простріл вздовж воріт. Не дозволив відзначитися Довбику, у бік якого летів м'яч.

10 лютого о 20:40 Олександр Снітко
46'

У складі Жирони Пабло Торе гратиме замість Порту.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

10 лютого о 20:25 Олександр Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

10 лютого о 20:22 Олександр Снітко
45' +2

Жирона провела швидку атаку, Довбик поблизу штрафного майданчика помилився під час виконання передачі.

10 лютого о 20:21 Олександр Снітко
45' +1

Удар Вінісіуса заблокували захисники, Беллінгем пробив вище воріт.

10 лютого о 20:20 Олександр Снітко

Компенсовано чотири хвилини

45'

Коуту навісив у штрафний майданчик, Лунін спокійно зіграв на виході та забрав м'яч до рук.

10 лютого о 20:17 Олександр Снітко

Беллінгем забив 15-й гол у цьому сезоні Прімери. Він випередив Довбика, у якого 14 результативних ударів.

10 лютого о 20:15 Олександр Снітко
40'

Вінісіус прострілив в бік воріт, Газзаніга забрав м'яч до рук.

10 лютого о 20:13 Олександр Снітко
10 лютого о 20:11 Олександр Снітко
35'

ГООООООООООООООООЛ!

Вінісіус віддав класний пас на Беллінгема, той на швидкості обіграв голкіпера та пробив у порожні ворота.

10 лютого о 20:10 Олександр Снітко
35'

Жирона дуже невдало виконала штрафний удар. Сьогодні команда не схожа на себе. Не дозволяє Реал грати каталонцям.

10 лютого о 20:09 Олександр Снітко
33'

Мігель виконав навіс у штрафний майданчик, Довбик не дістався до м'яча. Було занадто високо.

10 лютого о 20:07 Олександр Снітко
32'

Беллінгем пробив з-за меж штрафного майданчика - повз ворота.

10 лютого о 20:06 Олександр Снітко
31'

Циганков прострілив вздовж воріт, Чуамені зіграв на перехопленні.

10 лютого о 20:03 Олександр Снітко
10 лютого о 20:02 Олександр Снітко
27'

Родріго з меж штрафного майданчика прострілив вздовж воріт, захисник перервав передачу.

10 лютого о 20:01 Олександр Снітко
25'

Реал провів тривалу атаку. Менді виконав крос у штрафний майданчик, ніхто не торкнувся м'яча.

10 лютого о 20:00 Олександр Снітко
10 лютого о 19:59 Олександр Снітко
10 лютого о 19:58 Олександр Снітко
23'

Небезпечно!

Вальверде потужно пробив зі штрафного удару. М'яч полетів низом і майже по центру воріт - Газзаніга в паданні забрав його до рук.

10 лютого о 19:56 Олександр Снітко
21'

Камавінгу збили майже на лінії штрафного майданчика. Хуанпе отримав попередження.

20'

Мартін виконав навіс у штрафний майданчик, захисник вибив м'яч.

10 лютого о 19:52 Олександр Снітко
16'

Циганков зіграв на перехопленні та перервав володіння Реала, яке тривало близько двох хвилин.

10 лютого о 19:48 Олександр Снітко
12'

Менді зіграв у підкаті в штрафному майданчику та не дозволив Довбику отримати м'яч.

10 лютого о 19:45 Олександр Снітко
10 лютого о 19:43 Олександр Снітко
7'

Довбик отримав м'яч у штрафному майданчику та пробив - захисник заблокував.

10 лютого о 19:41 Олександр Снітко
6'

ГООООООООООООООЛ!

Вінісіус з лівого флангу наблизився до штрафного майданчика та пробив у дальній кут.

10 лютого о 19:37 Олександр Снітко
2'

Лунін виконав неточну передачу. Матч полетів за межі поля.

10 лютого о 19:36 Олександр Снітко

Реал - найнадійніша оборона. Жирона - команда, яка забила найбільше голів у цьому сезоні.

10 лютого о 0:01 Олександр Снітко

У суботу, 10 лютого, у центральному матчі 24-го туру чемпіонату Іспанії з футболу зустрінуться мадридський «Реал» і «Жирона». Гра пройде на стадіоні «Сантьяго Бернабеу» у Мадриді. Початок призначено на 19:30 за київським часом.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Перед 24-м туром команди займали провідні позиції в Прімері. «Реал», ворота якого захищає український голкіпер Андрій Лунін, з 58 очками розташовувався на першому місці. «Жирона», набравши 56 залікових балів, знаходилася на незвично високому для себе другому місці. Загалом каталонську команду можна назвати відкриттям цього сезону. Чималий внесок у позитивні результати «Жирони» зробили українські футболісти Артем Довбик та Віктор Циганков.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Реал» - «Жирона».

Олександр Брусенцов Sport.ua
По темі:

Бокс | 17 травня 2024, 10:15 24

Sport.ua разом із GGBET анонсує головний поєдинок суперважкої вагової категорії в боксі за 25 років