Попередження: Шапаренко, 24, Буяльський, 32, Бражко, 33, Волошин, 52 - Краснічі, 34, Тотре, 38

«Динамо» Київ: Бущан (Нещерет, 46) - Вівчаренко (Дубінчак, 61), Попов (Сирота, 61), Михавко (Дячук, 61), Караваєв (Гусєв, 50, Рамадані, 68) - Шапаренко (Шепелєв, 61), Бражко (Андрієвський, 61) - Кабаєв (Діалло, 61), Буяльський (Царенко, 61), Волошин (Беніто, 61) - Ванат (Супряга, 61).

«Шкендія»: Талеські - Рекшепі, Кейк, Мелічі, Кочєв - Тотре, Чака, Краснічі - Адемі, Шала, Цинарі.

Стадіон: «Arcadia Sport Complex» (Белек, Туреччина).

09 лютого о 17:50 Олександр Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

09 лютого о 17:48 Олександр Снітко
87'

МОМЕНТ! Простріл Дубінчака з лівого флангу пролетів повз трьох гравців Динамо перед воротами, і в підсумку захисники вибили м'яч.

09 лютого о 17:44 Олександр Снітко
83'

МОМЕНТ! Дубінчак перехопив м'яч на лівому фланзі атаки, після чого зіграв до штрафного на Діалло, який піднімав до воротарського, але влучив у спину Супрязі.

09 лютого о 17:38 Олександр Снітко
78'

Беніто в офсайді під час передачі до лицьової на правий фланг штрафного.

09 лютого о 17:37 Олександр Снітко
76'

Майже нічого не дає робити з м'ячем суперникам Динамо цими хвилинами.

09 лютого о 17:34 Олександр Снітко
73'

Дячук здалеку з правого флангу низом пробив до рук воротаря.

09 лютого о 17:31 Олександр Снітко
71'

Простріл Дубінчака з лівого флангу вибили за межі штрафного в аут.

09 лютого о 17:30 Олександр Снітко
70'

Царенко в офсайді під час передачі на лівий фланг штрафного.

09 лютого о 17:28 Олександр Снітко
68'

Замість Гусєва грає Рамадані.

65'

Зараз буде ще одна заміна від киян.

09 лютого о 17:25 Олександр Снітко
63'

Динамо захопило ініціативу у володінні м'ячем.

09 лютого о 17:22 Олександр Снітко

Нещерет - Дубінчак, Дячук, Сирота, Гусєв - Андрієвський, Шепелєв - Діалло, Царенко, Беніто - Супряга.

09 лютого о 17:21 Олександр Снітко
61'

Повністю змінив склад Шовковський.

09 лютого о 17:20 Олександр Снітко
60'

ГГГГГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Ванат заніс за лінію воріт удар/простріл від Кабаєва з лівого флангу штрафного.

09 лютого о 17:18 Олександр Снітко
57'

Шкендія тримає щільний захист біля власного штрафного.

09 лютого о 17:15 Олександр Снітко
55'

Буяльський прострілом із правого флангу в суперника заробив кутовий.

09 лютого о 17:11 Олександр Снітко
52'

Волошин попереджений за фол на правому фланзі атаки.

09 лютого о 17:10 Олександр Снітко
50'

І одразу заміна Караваєва на Гусєва.

09 лютого о 17:08 Олександр Снітко
48'

Пас на хід Караваєву на правий фланг атаки прочитали суперники.

09 лютого о 17:06 Олександр Снітко
46'

Нещерет у воротах Динамо.

09 лютого о 17:05 Олександр Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

09 лютого о 16:49 Олександр Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

45'

Тримає м'яч Динамо на чужій половині під завісу тайму.

09 лютого о 16:47 Олександр Снітко
43'

МОМЕНТ! Штрафний залишили під дальній удар Цинарі, який пробив точно в центр воріт під Бущана, але той ледь перевів на кутовий.

09 лютого о 16:46 Олександр Снітко
42'

Цинарі отримав ліктем відмашку в обличчя від Михавко під час боротьби за високий м'яч перед чужим штрафним.

09 лютого о 16:44 Олександр Снітко
40'

ОФСАЙД! Бражко виконав подачу з лівого флангу штрафного на дальню стійку, де Ванат підрізав м'яч до офсайду на Шапаренка собі за спину, а той перевів у ворота.

09 лютого о 16:43 Олександр Снітко
39'

МОМЕНТ! Бражко виконав прямий удар із дальнього штрафного в центральній зоні, але воротар парирував на кутовий.

09 лютого о 16:42 Олександр Снітко
38'

Тотре руками схопив Бражка біля центрального кола.

09 лютого о 16:41 Олександр Снітко
36'

Подачу штрафного з правого флангу від Шкендії захисники вибили за межі штрафного.

09 лютого о 16:38 Олександр Снітко
34'

А тепер і Краснічі отримав картку за те, що розвернув Шапаренка перед штрафним Динамо.

09 лютого о 16:37 Олександр Снітко
33'

Ще й Бражко на чужій половині пішов у підкат у ноги Тотре.

09 лютого о 16:36 Олександр Снітко
32'

Буяльський на чужій половині підкатом зачепив ноги Кейка.

09 лютого о 16:34 Олександр Снітко
30'

Передача з правого флангу від Караваєва дісталась Буяльського на ближньому куті воротарського, але тому не дали пробити.

09 лютого о 16:32 Олександр Снітко
28'

Кабаєв переклав м'яч під ліву на лівому фланзі штрафного, але пробив точно в Чаку.

09 лютого о 16:31 Олександр Снітко
27'

Якась надмірна жорсткість від гравців обох команд.

09 лютого о 16:30 Олександр Снітко
26'

ГОЛ! Бущан пропустив під собою удар із лівого флангу штрафного від Шали, якого знайшов передачею з глибини з центру Адемі.

09 лютого о 16:28 Олександр Снітко
23'

Шапаренко попереджений за фол у центрі поля проти Шаки.

09 лютого о 16:27 Олександр Снітко
21'

Фол від Ваната поштовхом у спину на правому фланзі атаки проти Кейка.

09 лютого о 16:23 Олександр Снітко
19'

Комусь із Шкендії на правому фланзі оборони дісталось попередження за фол проти Кабаєва, але картинка зависла, тож ми цього не побачили.

09 лютого о 16:22 Олександр Снітко
18'

Фол від Шапаренка в центрі поля проти Тотре.

16'

Шкендія цими хвилинами перехопила ініціативу та контролює м'яч.

09 лютого о 16:19 Олександр Снітко
14'

ОФСАЙД! Цинарі боковими ножицями в центрі штрафного завершив відскок від Бущана, якого не пробив ні дальній удар Адемі, ані ближній від Шали з лівого флангу, але перебував при цьому в офсайді.

09 лютого о 16:18 Олександр Снітко
14'

Буяльський розвернув атаку праворуч, де з флангу Волошин прострілив на ближній кут воротарського, але Ванат не дотягнувся.

09 лютого о 16:16 Олександр Снітко
12'

МОМЕНТ! Адемі самотужки завів м'яч до правого флангу штрафного, але ударом низом у дальній не переграв Бущана.

09 лютого о 16:15 Олександр Снітко
11'

МОМЕНТ! Адемі в дотик у центрі штрафного завершував передачу з лівого флангу, але також поцілив повз ворота.

09 лютого о 16:12 Олександр Снітко
8'

ПОПЕРЕЧИНА! Кабаєв у боротьбі завів м'яч до лівого флангу штрафного, після чого покотив у центр на Волошина, а той у дотик перевів м'яч у верхній каркас.

09 лютого о 16:11 Олександр Снітко
7'

Шкендія у високому пресингу грає на половині Динамо.

09 лютого о 16:08 Олександр Снітко
5'

Волошин із правого флангу грав до центру штрафного на Кабаєва, але захисники перехопили.

3'

МОМЕНТ! Вівчаренко з лівого флангу зіграв у короткий пас до штрафного на Шапаренка, а той у два дотики пробив трохи вище.

09 лютого о 16:07 Олександр Снітко
1'

Динамо під пресингом триває м'яч на власній половині.

09 лютого о 16:06 Олександр Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

09 лютого о 15:40 Олександр Снітко

У п'ятницю, 9-го лютого, відбудеться товариський матч, у якому змагатимуться «Динамо» Київ і північномакедонська «Шкендія». Матч відбудеться в Белеку (Туреччина), на полі стадіону «Arcadia Sport Complex», початок о 16:00.

Команда Олександра Шовковського відкрила другу частину зимових зборів у Туреччині перемогою над латвійською «Лієпаєю» (5:2), після чого планує розвинути успіх у протистоянні проти більш знайомого суперника. Проти «Шкендії», нині третьої за силою команди Північної Македонії, українські клуби грають досить часто в контексті підготовки, а «Динамо» взагалі три з останніх чотирьох років підходить до повернення в Україну з грою проти цього суперника. Як не дивно, двічі до цього кияни перемагали мінімально (1:0).

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Динамо» Київ - «Шкендія».