Азарові трохи не встиг за передачею на хід до лівого флангу штрафного.

Трохи паніки в грі з м'ячем від Шахтаря на власній половині.

80'

Лехія перейшла до глибокого захисту.

08 лютого о 18:11 Олександр Снітко
78'

ГОЛ! Бобчек отримав передачу до лівого кута воротарського, після чого через ноги Дрозда прострілив на порожні для Сезоненка.

08 лютого о 18:05 Олександр Снітко
74'

МОМЕНТ! Передачу з лівого флангу Бобчек зупинив на ближньому куті воротарського, після чого пробив у ноги Бондаря й м'яч полетів повз ближню стійку.

08 лютого о 18:04 Олександр Снітко
71'

Сікан непогано боровся проти трьох суперників, однак м'яч на чужій половині все ж таки втратив.

08 лютого о 18:00 Олександр Снітко
69'

Простріл із правого флангу від Зубкова перехопили захисники.

67'

Продовжує тримати м'яч Шахтар, але суперники активізувались.

08 лютого о 17:55 Олександр Снітко
65'

ГГГГГГГГГГГОООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Зубков самостійно затягнув м'яч до правого флангу штрафного, після чого несподівано з правої ноги дав у дальній.

08 лютого о 17:53 Олександр Снітко
63'

Тим часом пошкодження м'яза отримав один із бокових арбітрів. Ось такі збори.

08 лютого о 17:51 Олександр Снітко
61'

Кевін отримав удар у живіт у боротьбі проти суперника на лівому фланзі атаки.

08 лютого о 17:50 Олександр Снітко
60'

МОМЕНТ! Нойгебауер вирішив пробити від центральної лінії з власної половини на правому фланзі, але м'яч опустився на сітку зверху воріт, а не у ворота, як здалось спочатку.

08 лютого о 17:48 Олександр Снітко
59'

Капіч вийшов замість Желізка.

57'

Картинне падіння на лівому фланзі штрафного від Хланя увагу арбітра не привабило.

08 лютого о 17:46 Олександр Снітко
55'

Бондаренко під час зміщення з лівого флангу зіграв у стінку з Кевіном перед штрафним, але суперники прочитали.

08 лютого о 17:44 Олександр Снітко
52'

Невдале переведення на Хланя на лівий фланг атаки полетіло крізь усе поле.

08 лютого о 17:40 Олександр Снітко
50'

У боротьбі на правому фланзі чужого штрафного порушив правила Криськів.

08 лютого о 17:38 Олександр Снітко
48'

Агресивний підкат від Азарові на лівому фланзі атаки в ноги суперника.

08 лютого о 17:36 Олександр Снітко
46'

МОМЕНТ! Криськів одразу побіг до правого флангу штрафного через центральну зону й завершив рейд ударом у ближній точно у воротаря.

08 лютого о 17:35 Олександр Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

08 лютого о 17:18 Олександр Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

08 лютого о 17:15 Олександр Снітко
43'

Нойгебауер зірвав вихід Криськіва до контратаки через центр поля.

08 лютого о 17:12 Олександр Снітко
40'

Виявилось, що там був фол Сікана.

08 лютого о 17:11 Олександр Снітко
38'

ОФСАЙД! Конопля перевів до лівого флангу контратаки, після чого Азарові зіграв у стінку із Судаковим та подав на дальню стійку, де пробив головою Сікан. Але десь був офсайд.

08 лютого о 17:08 Олександр Снітко
36'

Хлань отримав попередження за фол проти Зубкова на лівому фланзі атаки.

08 лютого о 17:07 Олександр Снітко
35'

Азарові з лівого флангу вирізав передачу до зони перед штрафним, але Сікан у підкаті трохи не встиг замкнути.

08 лютого о 17:05 Олександр Снітко
33'

Судаков збив суперника на лівому фланзі атаки й заробив попередження.

08 лютого о 17:04 Олександр Снітко
31'

Широкий розіграш на чужій половині від Шахтаря та повна перевага на м'ячі.

08 лютого о 17:01 Олександр Снітко
28'

Фол від Бондаря ззаду в боротьбі в повітрі проти Бобчека бля технічної зони.

08 лютого о 17:00 Олександр Снітко
27'

Занадто повільний футбол від польських суперників. Ще й Шахтар провокують так грати.

08 лютого о 16:57 Олександр Снітко
25'

Подача стандарту з лівого флангу від кута поля у виконанні Зубкова була невдалою.

24'

Шахтар заробив кутовий під час атаки лівим флангом.

08 лютого о 16:55 Олександр Снітко
22'

МОМЕНТ! Відскочив м'яч на лівому фланзі атаки під дальній удар для Хланя, але той закрутив повз дальню стійку.

08 лютого о 16:54 Олександр Снітко
20'

Тримається м'яч у Шахтаря без помітного спротиву, але до атаки вже ніхто так активно не біжить.

08 лютого о 16:52 Олександр Снітко
18'

Конопля без проблем забрав м'яч на прийомі в Хланя на лівому фланзі атаки.

08 лютого о 16:49 Олександр Снітко
16'

Сікан відіграв на лівий фланг штрафного на хід Азарові, той у дотик прострілив, але хто мав замикати, якщо форвард у глибині?

08 лютого о 16:46 Олександр Снітко
13'

Лехія намагається відсунути суперників за центр поля, а то ті вже сильно захопились атакою.

08 лютого о 16:44 Олександр Снітко
11'

Конопля отримав переведення з глибини до правого флангу штрафного, після чого прострілом шукав Кевіна в центрі, але той зльоту пробив повз дальню стійку.

08 лютого о 16:42 Олександр Снітко
9'

Простріл від Азарові з лівого флангу захисник блокував на кутовий.

08 лютого о 16:40 Олександр Снітко
7'

Сарнавський невпевнено зіграв на виході до межі штрафного під час закидання на Сікана, але замкнути відскок було нікому.

08 лютого о 16:37 Олександр Снітко
5'

Офсайд у Зубкова під час закидання Сікана до правого флангу штрафного.

08 лютого о 16:36 Олександр Снітко
4'

Лехія не намагається грати з високим пресингом.

08 лютого о 16:35 Олександр Снітко
2'

Шахтар під тиском тримає м'яч на власній половині.

08 лютого о 16:34 Олександр Снітко
1'

Азарові та Конопля чогось помінялись флангами. Цікаво.

08 лютого о 16:32 Олександр Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

08 лютого о 16:20 Олександр Снітко
08 лютого о 15:50 Олександр Снітко
08 лютого о 15:49 Олександр Снітко

У четвер, 8-го лютого, відбудеться поєдинок товариського матчу, в якому змагатимуться донецький «Шахтар» і гданська «Лехія». Матч відбудеться в Анталії (Туреччина), на полі стадіону «Mardan Stadium», початок о 16:30.

Часу до матчу проти французького «Марселя» в Лізі Європи УЄФА в чинного чемпіона України практично не лишилося - лише тиждень, за який треба встигнути поставити крапку в зимових зборах, прилетіти до Гамбурга й забезпечити важливий для всієї країни результат. Саме тому знову «гірники» проведуть два контрольні матчі за один день, у заключному з яких зіграють проти команди з Першої ліги Польщі. «Лехія» має шанс пробитися до Екстракляси, тож із радістю взялася за такий виклик. Тим паче, на тлі товариської гри проти нашої збірної посеред листопада минулого року (2:0).

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Шахтар» - «Лехія».