Блискучий камбек, далі – плей-оф. Прометей у Ризі обіграв Ховентуд

«Титани» перевернули гру у четвертій чверті

«Прометей» провів останній поєдинок регулярного сезону Єврокубка. Суперником «титанів» став іспанський «Ховентуд». Матч завершився перемогою команди Ронена Гінзбурга.

Гості агресивно розпочали гру, реалізувавши три триочкові спроби поспіль. «Прометей» відповідав своїми атаками, а партнерів за собою вів Клавелл. Господарі зуміли нівелювати невеликий відрив суперників та перетворили рахунок на свою користь. Втім, перед короткою перервою Рібас «трьошкою» встановив рівність на табло. Рівна гра спостерігалася і в другій чверті, але її кінцівка більше вдалася іспанській команді. На велику перерву суперники пішли з перевагою «+6» на користь «Ховентуда».

«Титани» невдало стартували у третій чверті, пропустивши ривок іспанців з рахунком 6:0 і назбиравши три командні фоли. Тайм-аут Ронена Гінзбурга господарям не допоміг і «Ховентуд» збільшив свою перевагу. У гостей на майданчику багато виходило, і вони бомбардували кільце «Прометея» триочковими. А от у «титанів» цей компонент баскетболу не клеївся: поспішні спроби були неточними. У результаті третю десятихвилинку іспанці завершили з різницею «+13» на свою користь.

Четверта чверть стала, напевно, найкращою для «Прометея» цього сезону. «Титани» почали наздоганяти суперників, а іспанці занервували. Баскетболісти «Ховентуда» промахувалися з вигідних позицій, тоді як підопічні Гінзбурга спіймали кураж. Ривок «титанів» з рахунком 17:0 зовсім вніс сум'яття у дії гостей.

«Прометей» здобув перемогу, яка дозволила «титанам» посісти четверте місце групи А. Ця позиція дасть команді Ронена Гінзбурга перевагу свого майданчика у плей-оф Єврокубка.