«Реал»: Лунін - Менді, Начо, Карвахаль, Васкес - Камавінга - Кроос, Вальверде - Беллінгем (Себальйос, 88) - Браїм (Хоселу, 71), Родріго (Модрич, 76).

Запасні: Аррісабалага, Піньєйро, Фран Гарсія, Гюлер.

«Атлетіко»: Облак - Рікельме (Моліна, 46), Ермосо, Вітсель, Савич, Льоренте - Сауль (Ліно, 61), Коке (Корреа, 68), Де Пауль (Барріос, 61) - Грізманн, Мората (Депай, 61).

Запасні: Молдован, Гоміс, Пауліста, Мандава, Вермерен.

Арбітр: Хосе Марія Санчес Мартінес (Лорка, Іспанія).

Стадіон: «Сантьяго Бернабеу» (Мадрид, Іспанія).

90' +5

Депай грубо зіграв прямою ногою в центрі поля.

04 лютого о 23:53 Олександр Снітко
90' +3

ГГГГГГГГГГГГООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Савич із правого флангу подав до центру штрафного, Депай підняв м'яч головою ще вище, а Льоренте завершив під поперечину.

04 лютого о 23:49 Олександр Снітко
90'

Мінімальний обсяг компенсованого арбітром часу становитиме чотири хвилини.

04 лютого о 23:48 Олександр Снітко
89'

МОМЕНТ! Точно в руки Луніну полетів м'яч після дальнього удару з центральної зони від Грізманна.

04 лютого о 23:47 Олександр Снітко
88'

Замість Беллінгема вийшов Себальйос.

04 лютого о 23:46 Олександр Снітко
86'

Менді настукали по ногах на лівому фланзі оборони, але арбітр свисток так і не дав.

04 лютого о 23:44 Олександр Снітко
85'

Хапав руками в центральному колі Модрича Барріос.

04 лютого о 23:41 Олександр Снітко
81'

Полетіли картки на лаву для запасних у Атлетіко. Коке.

04 лютого о 23:39 Олександр Снітко
79'

Аж занадто обережний футбол від Реала цими хвилинами.

04 лютого о 23:36 Олександр Снітко
77'

МОМЕНТ! На ближній п'ятою замикав простріл Корреа з правого флангу штрафного Лаутаро, але Луніна не переграв.

75'

Модрича випустили замість Родріго.

04 лютого о 23:30 Олександр Снітко
71'

На заміну Браїма випустили Хоселу.

04 лютого о 23:29 Олександр Снітко
70'

МОМЕНТ! Браїм на правому фланзі штрафного провів м'яч поміж ніг Ермосо, після чого поклав Вітселя та пробив повз дальню стійку.

04 лютого о 23:27 Олександр Снітко
68'

Замість Коке дограватиме Корреа.

04 лютого о 23:25 Олександр Снітко
66'

МОМЕНТ! Родріго пробив точно в Облака на завершення контратаки на правому фланзі штрафного.

04 лютого о 23:23 Олександр Снітко
63'

Контролює м'яч Атлетіко на власній половині.

04 лютого о 23:21 Олександр Снітко
61'

Барріос вийшов замість Де Пауля.

61'

Сауля замінили на Ліно.

04 лютого о 23:20 Олександр Снітко
61'

Замість Морати гратиме Депай.

04 лютого о 23:19 Олександр Снітко
60'

Беллінгем упав від поштовху Савича, коли відкривався під передачу на лівий фланг штрафного.

04 лютого о 23:18 Олександр Снітко
57'

Команди тримають м'яч у центрі поля.

04 лютого о 23:13 Олександр Снітко
54'

МОМЕНТ! Кроос перед штрафним забрав відскок від Сауля під час передачі з лівого флангу штрафного, але зльоту пробив до рук Облаку.

04 лютого о 23:12 Олександр Снітко
52'

Промовчали арбітри за підсумком падіння Васкеса під час дриблінгу на правому фланзі штрафного повз суперника.

04 лютого о 23:08 Олександр Снітко
50'

ГОЛ СКАСОВАНО! Сауль завадив Луніну вийти на м'яч, перебуваючи при цьому в офсайді.

04 лютого о 23:07 Олександр Снітко
48'

ГГГГГГГГООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Грізманн виконав подачу кутового з правого флангу на ближню стійку, де Савич замкнув головою.

04 лютого о 23:04 Олександр Снітко
46'

На заміну Рікельме вийшов Моліна.

04 лютого о 23:03 Олександр Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

04 лютого о 22:48 Олександр Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

45'

Наступний потрійний свисток арбітра прозвучить щонайменше через одну хвилину.

04 лютого о 22:47 Олександр Снітко
44'

Поганий перший дотик від Ермосо під час закидання до лівого флангу штрафного не дозволив йому пробити.

04 лютого о 22:45 Олександр Снітко
42'

Суперники прочитали стінку Родріго з пасом п'ятою від Браїма на правому фланзі штрафного.

04 лютого о 22:43 Олександр Снітко
40'

Під завісу тайму м'яч контролює Атлетіко.

04 лютого о 22:40 Олександр Снітко
38'

Ермосо за руку затримав Вальверде, коли той просувався правим флангом атаки.

04 лютого о 22:39 Олександр Снітко
37'

За підкат проти Камавінги в центрі поля Сауль отримав попередження.

36'

МОМЕНТ! Подача з правого флангу від Льоренте полетіла в голову Саулю в центрі штрафного, але пробив він повз дальню стійку.

04 лютого о 22:37 Олександр Снітко
33'

Прострілом із правого флангу штрафного в захисника Мората заробив кутовий.

04 лютого о 22:34 Олександр Снітко
31'

МОМЕНТ! Васкес затягнув м'яч до правого флангу чужого штрафного, після чого сам же й пробив, але не в площину.

04 лютого о 22:29 Олександр Снітко
27'

Передачу Браїма до правого флангу штрафного Родріго продовжив невдалим прострілом на дальню.

04 лютого о 22:28 Олександр Снітко
26'

Команда Анчелотті продовжує контролювати м'яч на чужій половині.

04 лютого о 22:27 Олександр Снітко
24'

Лише зачепив головою на ближній стійці подачу кутового з правого флангу Вітсель.

04 лютого о 22:26 Олександр Снітко
22'

Навіс із лівого флангу від Рікельме полетів у дальній кут, тому Лунін був змушений переводити на кутовий.

04 лютого о 22:23 Олександр Снітко
20'

ГГГГГГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Спочатку Браїм від ноги Сауля на правому фланзі штрафного знайшов Васкеса, після чого партнер прострілив із рикошетом від ноги Сауля, а потім Діас сам і пробив.

04 лютого о 22:20 Олександр Снітко
17'

Лунін кулаком на кутовий перевів подачу з правого флангу від Льоренте.

04 лютого о 22:18 Олександр Снітко
14'

Васкес перевів на кутовий простріл із лівого флангу від Рікельме.

04 лютого о 22:16 Олександр Снітко
12'

Грізманн просувався лівим флангом атаки, але суперники з фолом наздогнали.

04 лютого о 22:13 Олександр Снітко
10'

Широкий розіграш атаки від Реала на чужій половині.

04 лютого о 22:10 Олександр Снітко
8'

МОМЕНТ! Грізманн запустив передачу на правий фланг штрафного на Морату, який одразу пробив у дальній, але Лунін зреагував.

6'

Атлетіко тримає м'яч у центрі поля.

04 лютого о 22:08 Олександр Снітко
4'

Діас змістився з правого флангу й із далекої відстані низом пробив повз ближню стійку.

04 лютого о 22:06 Олександр Снітко
3'

Замість Вінісіуса через травму в старті грає Діас.

04 лютого о 22:05 Олександр Снітко
2'

Беллінгем отримав передачу до правого флангу штрафного, але Вітселя не обіграв.

04 лютого о 22:03 Олександр Снітко
1'

Васкес загострював передачею до правого флангу штрафного, але м'яч пішов за лицьову.

04 лютого о 20:31 Олександр Снітко

У неділю, 4-го лютого, відбудеться поєдинок 23-го туру іспанської Прімери, в якому змагатимуться мадридські «Реал» і «Атлетіко». Матч відбудеться в Мадриді (Іспанія), на полі стадіону «Сантьяго Бернабеу», початок о 22:00.

Так, вони знову з'ясовуватимуть стосунки між собою. Вчетверте в цьому сезоні. У першому колі та Кубку Іспанії сильнішими були «матрацники», але Суперкубок країни виявився за «бланкос». А тепер перед «Атлетіко» роздоріжжя - або знову поступитися на чужому полі й потім уже ні про яке навіть уявне чемпіонство не думати, або перемогти, після чого інтрига в перегонах додатково зросте. У «Реала» тим часом вибору взагалі немає - перед очним матчем проти «Жирони» потрібно набирати обертів.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Реал» - «Атлетіко».