Яремчук пояснив святкування голу у матчі Ла Ліги, за яке отримав гірчичник

Український форвард зняв футболку після взяття воріт

У суботу, 3 лютого, відбувся матч 23-го туру чемпіонату Іспанії з футболу, в якому зіграли «Валенсія» та «Альмерія». Матч завершився з рахунком 2:1 на користь «кажанів».

Форвард Роман Яремчук вийшов у старті «Валенсії» та провів на полі 70 хвилин. Українець зумів забити гол у цьому матчі на 23-й хвилині та отримав жовту картку за неналежне святкування (зняв футболку).

Український форвард пояснив своє святкування та поділився емоціями після гри.

«Чому таке святкування? Тому що за цим стоїть багато роботи, багато падінь, багато віри, багато емоцій, які не можеш контролювати. Віра в те, що ти робиш - це найважливіше. Дякую Богу за емоції на «Местальї». Вперед, «Валенсія», - написав Яремчук в інстаграмі.

Яремчук провів 16 матч у цьому сезоні Ла Ліги, в його активі два голи.

Дмитро Олійник Джерело: Instagram
По темі:

Футбол | 18 травня 2024, 06:30 18

Майбутня гра вже не має турнірного значення, але перемогти намагатимуться обидві команди