Голи: Цуканов, 25, Швед, 45 - Гуліашвілі, 23, Чаїч, 44, Гаскич, 47

«Шахтар»: Рудько - Педріньйо, Міроші, Лемкін, Гочолеішвілі - Цуканов, Очеретько (Пушкарьов, 82) - Лацабідзе (Козік, 46), Назарина, Швед - Егіналду.

Запасні: Барченко, Огарков, Криськів, Сікан.

«Вележ» Мостар: Гаджикич - Штурм, Бруно, Звонич, Орец - Пршеш, Чаїч, Вехабович - Сулич, Гаскич, Гуліашвілі.

Запасні: Нанич, Лука, Домич, Йогунович, Джуліман, Лохань, Шикало, Млінарич, Куко, Пуче, Джинович, Галілагич.

03 лютого о 18:22 Олександр Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

03 лютого о 18:21 Олександр Снітко
90' +2

Егіналду через себе в центрі штрафного завершував подачу з лівого флангу, але суперник устиг зняти м'яч із ноги.

03 лютого о 18:19 Олександр Снітко
90'

Вехабович відверто малював грубість підкату Пушкарьова на лівому фланзі атаки, тож арбітр йому не повірив.

03 лютого о 18:18 Олександр Снітко
90'

Наступний потрійний свисток арбітра прозвучить щонайменше через чотири хвилини.

03 лютого о 18:17 Олександр Снітко
88'

Відверто затягує ігровий час Вележ від самого свого третього гола.

03 лютого о 18:13 Олександр Снітко
85'

МОМЕНТ! Із глибини поля Міроші закинув до центру штрафного на Пушкарьова, який за м'ячем тягнувся, тому не влучив у правий кут.

03 лютого о 18:11 Олександр Снітко
83'

Чаич попереджений за небезпечний підкат ззаду проти Лемкіна перед чужим штрафним.

03 лютого о 18:10 Олександр Снітко
82'

Очеретька замінили на Пушкарьова.

03 лютого о 18:09 Олександр Снітко
80'

Фол від Міроші на лівому фланзі оборони проти Вехабовича.

03 лютого о 18:07 Олександр Снітко
78'

Педрійньо в офсайді під час закидання з глибини до центрального входу до штрафного.

03 лютого о 18:05 Олександр Снітко
76'

МОМЕНТ! Педріньйо підняв м'яч на правий фланг штрафного в напрямку Шведа, який у два дотики пробив у дальній низом, але поцілив троих повз.

03 лютого о 18:02 Олександр Снітко
73'

МОМЕНТ! Цуканов завершив просування з лівого флангу ударом із межі штрафного в ближній кут низом, але воротар парирував на кутовий.

03 лютого о 17:59 Олександр Снітко
71'

Цуканов через брак зросту не дістався в стрибку в центрі штрафного до подачі з правого флангу від Назарини.

03 лютого о 17:57 Олександр Снітко
69'

Орец на правому фланзі атаки підіграв собі рукою в боротьбі за м'яч проти Педріньйо.

03 лютого о 17:55 Олександр Снітко
67'

Педріньйо піднімав м'яч на дальню стійку з лівого флангу, але Цуканов доборовся лише до кутового.

64'

Через широку гру флангами атакує Шахтар.

03 лютого о 17:51 Олександр Снітко
62'

Подача з правого флангу від Шведа полетіла прямо за лицьову на протилежному боці поля.

03 лютого о 17:49 Олександр Снітко
60'

Гочолеішвілі на швидкості на лівому фланзі штрафного доборовся хоча б до кутового.

03 лютого о 17:47 Олександр Снітко
58'

Одночасно отримали пошкодження Лемкін та Швед перед штрафним Шахтаря.

03 лютого о 17:46 Олександр Снітко
57'

Постріл здалеку з лівого флангу від Сулича пішов повз протилежну стійку.

03 лютого о 17:45 Олександр Снітко
55'

Не вистачає інтенсивності Шахтарю в грі попереду.

03 лютого о 17:41 Олександр Снітко
53'

Простріл Педріньйо з лівого флангу штрафного на кутовий перевів Гуліашвілі.

51'

Грає в пас у центрі поля Шахтар.

03 лютого о 17:38 Олександр Снітко
49'

МОМЕНТ! Егіналду на лівому фланзі штрафного залишив м'яч під удар Педріньйо, але той запустив постріл над воротами.

03 лютого о 17:35 Олександр Снітко
47'

ГОЛ! Назарина в центральній зоні віддавав передачу назад, але м'яч перехопив Гаскич, після чого суперник пробив під Рудьком у межах штрафного.

03 лютого о 17:33 Олександр Снітко
45'

Козіка під час перерви випустили замість Лацабідзе.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

03 лютого о 17:17 Олександр Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

03 лютого о 17:15 Олександр Снітко
45'

ГГГГГГГГГГГГГОООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Швед на дальній стійці пробив у каркас воріт із подальшим рикошетом у сітку на завершення прострілу Педріньйо з лівого флангу.

03 лютого о 17:14 Олександр Снітко
44'

ГОЛ! Штрафний із лівого флангу від Пршиша опускався в дальній кут, Рудько парирував, але Чаїч одразу добив у порожні.

03 лютого о 17:11 Олександр Снітко
42'

МОМЕНТ! Рудько під тиском не встиг вибити м'яч подалі від штрафного, подарував м'яч Чаїчу, який другим дотиком одразу пробив, але поцілив повз ліву дев'ятку.

41'

МОМЕНТ! Лацабідзе помилився на правому фланзі штрафного, після чого суперник пробив точно в Рудька.

03 лютого о 17:10 Олександр Снітко
39'

Цуканов під час просування лівим флангом атаки зашпортався вже на першому ж супернику.

03 лютого о 17:09 Олександр Снітко
37'

Шахтар намагається вантажити м'яч до чужого штрафного з флангів.

03 лютого о 17:07 Олександр Снітко
35'

Дальній постріл із лівого флангу від Очеретька пройшов повз ближню стійку.

03 лютого о 17:04 Олександр Снітко
32'

Очеретько боровся проти Ореца на лівому фланзі штрафного й отримав пошкодження.

03 лютого о 17:01 Олександр Снітко
30'

Тримає м'яч Шахтар на власній половині поля.

03 лютого о 17:00 Олександр Снітко
28'

Егіналду отримав пошкодження в боротьбі на межі чужого штрафного.

03 лютого о 16:59 Олександр Снітко
26'

Павзою Вележ скористався заради великої кількості замін.

03 лютого о 16:56 Олександр Снітко
25'

ГГГГГГГГГГГГГГГГОООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Швед на правому фланзі штрафного доборовся до відскоку в центр під удар Цуканова, а тому допоміг переграти воротаря рикошет від захисника.

03 лютого о 16:54 Олександр Снітко
23'

ГОЛ! Гуліашвілі отримав закидання з власної половини на побачення з воротарем та переграв Рудька в межах штрафного.

03 лютого о 16:52 Олександр Снітко
22'

Зіткнення Педріньйо та Ореца головами на лівому фланзі атаки Шахтаря.

03 лютого о 16:50 Олександр Снітко
21'

Простріл Гочолеішвілі з правого флангу на дальній стійці не пустили до Егіналду.

03 лютого о 16:49 Олександр Снітко
20'

ОФСАЙД! Гаскич у центрі штрафного отримав відскок від боротьби, але з офсайду переграв Рудька.

19'

Пршеш із лівого флангу виконав невдалу подачу на дальню стійку.

03 лютого о 16:48 Олександр Снітко
17'

Знову Вележ із м'ячем на половині поля Шахтаря, але навіть до штрафного м'яч не заводить.

03 лютого о 16:43 Олександр Снітко
14'

Рикошет від захисника під час дальнього удару Очеретька з лівого флангу полетів на протилежний кутовий.

12'

Вележ забрав м'яч під власний контроль знову, але рівень інтенсивності вже не той.

03 лютого о 16:40 Олександр Снітко
10'

Шахтар перехопив ініціативу та атакує чужий штрафний.

03 лютого о 16:37 Олександр Снітко
8'

Гочолеішвілі поставили на ноги.

03 лютого о 16:35 Олександр Снітко
6'

На правому фланзі атаки отримав підкат від суперника Гочолеішвілі та зазнав травми.

03 лютого о 16:34 Олександр Снітко
5'

МОМЕНТ! Егіналду на лівому фланзі штрафного завершив просування до центру ударом у дальній, але парирував м'яч воротар.

03 лютого о 16:32 Олександр Снітко
3'

На Шулича на ближній вхід до штрафного розіграв кутовий на лівому фланзі Вележ, після чого суперник пробив над воротами.

2'

Простріл Штурма з лівого флангу штрафного від лицьової перевів на кутовий Рудько.

03 лютого о 16:31 Олександр Снітко
1'

Вележ агресивно в атаці гра є на старті матчу.

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

03 лютого о 16:28 Олександр Снітко
03 лютого о 15:42 Олександр Снітко
03 лютого о 15:41 Олександр Снітко

У суботу, 3-го лютого, відбудеться товариський матч, у якому змагатимуться донецький «Шахтар» і боснійський «Вележ» Мостар. Матч відбудеться в Белеку (Туреччина), на полі стадіону «Arcadia Sport Complex», початок о 16:30.

Маріно Пушич запланував для своїх підопічних одразу два товариські матчі в один день, тож грати будуть усі й у достатньому обсязі. Як саме розподілятимуться склади на ці матчі? Коли гратиме та сама «основа»? Відповіді на ці запитання в нас не буде рівно до моменту оголошення одинадцяти гравців на першу зустріч проти чеського «Градеця». Щось підказує, що третє місце в Боснії і Герцеговині все-таки цікавіше, аніж 12 у Чехії.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Шахтар» - «Вележ» Мостар.