Матч-трилер. Вовки відіграли 2 м'ячі у кінці, та МЮ вирвав перемогу на 90+7

Англійська Прем'єр-ліга порадувала вболівальників яскравою інтригою

Увечері 1 лютого відбувся матч 22-го туру Англійської Прем'єр-ліги, в якому зустрічалися «Вулверхемптон» та «Манчестер Юнайтед». Гра пройшла у Вулверхемптоні на стадіоні «Молинью».

Англійська Прем'єр-ліга порадувала вболівальників яскравою інтригою. Вовки відіграли 2 м'ячі наприкінці, але МЮ вирвав перемогу на 90+7 хвилині (4:3).

На 5-й хвилині Маркус Решфорд відкрив рахунок для гостей. У середині першого тайму Расмус Хойлунд подвоїв перевагу манкуніанців (2:0).

Після перерви Пабло Сарабія із пенальті відіграв один м'яч для господарів. Однак Скотт Мактоміней повернув перевагу в два м'ячі для МЮ (3:1).

Програючи у два м'ячі наприкінці матчу, Вовки створили камбек! На 85-й хвилині Макс Кілман, якого раніше сватали до збірної України, забив другий гол для господарів (2:3), а на 90+5 хвилині Педру Нету зрівняв рахунок (3:3).

Проте 18-річний хавбек Кобі Майну на 7-й компенсованій хвилині забив свій перший гол в АПЛ і приніс гостям з Манчестеру перемогу в драматичному поєдинку (4:3).

Турнірне становище: Ліверпуль (51), Манчестер Сіті (46), Арсенал (46), Тоттенхем (43), Астон Вілла (43), Вест Хем (36), Ман Юнайтед (35).

АПЛ. 22-й тур, 1 лютого

Вулверхемптон - Манчестер Юнайтед - 3:4

Голи: Сарабія, 71 (пен), Кілман, 85, Нету, 90+5 - Решфорд, 5, Хойлунд, 22, Мактоміней, 75, Мейну, 90+7

Вулверхемптон: Жозе Са, Семеду, Доусон, Кілмен, Гомеш (Фрейзер, 82), Доерті (Аїт-Нурі, 54), Леміна, Дойл (Гомес, 82), Белльгард (Сарабія, 63), Нету, Матеус Кунья.

Манчестер Юнайтед: Онана, Діогу Далот, Варан, Мартінес (Магуайр, 86), Шоу, Каземіро (Мактоміней, 73), Бруну Фернандеш, Майну, Гарначо (Еванс, 90+2), Решфорд (Антоні, 73), Хойлунд (Форсон, 86).

Попередження: Каземіро (3), Доусон (45+2), Мартінес (48), Онана (78), Матеус Кунья (89), Гарначо (90+8), Шоу (90+10).