Українська шпажистка виграла бронзу на змаганнях Гран-прі у Катарі

Дар'я Варфоломєєва дійшла до півфіналу, де поступилася італійці

У місті Доха (Катар) розіграні нагороди Гран-прі з фехтування на шпагах.

На третю сходинку п'єдесталу пошани за підсумками жіночих змагань зійшла українка Дар'я Варфоломеєва. Для підопічної Наталії Конрад та Дмитра Петруса це перша в кар'єрі медаль на турнірах такого рівня.

У першому поєдинку основної сітки 24-річна шпажистка з Києва вибила з боротьби дворазову чемпіонку світу в особистому заліку та володарку двох олімпійських нагород - італійку Росселлу Ф'ямінго (15:6).

Ще два бої у плей-оф українка виграла одним уколом у додаткову хвилину: в 1/8 фіналу - в естонки Вероніки Зуйкової (12:11), в 1/4 фіналу - в чинної чемпіонки світу та другого номера світового рейтингу - француженки Марі-Флоранс Кандассамі (11:10)

Гарантувавши собі медаль, Варфоломеєва у напруженій боротьбі поступилася у півфіналі досвідченій італійці Джулії Ріцці (12:15).

Микола Степанюк Джерело: НОК України
По темі:

Бокс | 22 травня 2024, 13:56 4

Український боксер, перемігши Тайсона Ф'юрі, став абсолютним чемпіоном світу у хевівейті