BDS несподівано програв Karmine Corp на LEC 2024 Winter

Команда, що мала 0:7 перед останніми двома турами, перемогла вдруге поспіль

Французька кіберспортивна команда BDS сенсаційно програла Karmine Corp із Франції в останньому груповому матчі турніру LEC 2024 Winter з LoL.

Зустріч завершилась із рахунком 0:1. Спочатку у французькій дуелі була рівна гра, але після чергового командного бою на 22 хвилині Karmine зумів здобути перевагу та перемогти.

BDS пройшов у плей-оф турніру. Тепер французька команда битиметься з іспанським Heretics за вихід до чвертьфіналу турніру. Carmine Corp залишає турнір, набравши загальний рахунок 2:7.

LoL 2024 European Championship - шостий сезон професійної європейської ліги після ребрендингу LCS. Традиційно турнір проходить у стінах LEC Studio, що знаходиться у Берліні, Німеччина. Призовий фонд заходу складає 80 тисяч євро.