Аугсбург – Баварія – 2:3. Гол Кейна. Відео голів та огляд

Мюнхенська команда продовжує гонитву за лідером

Відбувся матч 19 туру німецької Бундесліги, в якому «Аугсбург» приймав «Баварію». Гра закінчилася важкою перемогою «Баварії» з рахунком 3:2.

Відкрив рахунок на 32 хвилині Павлович, а в компенсований до першого тайму час Девіс подвоїв перевагу мюнхенців. На старті другого тайму Демірович скоротив розрив, однак майже відразу Гаррі Кейн підстеріг відскок і зробив рахунок 1:3. на 90+4 хвилині Демірович з пенальті оформив дубль (до цього Ноєр відбив ще один одинадцятиметровий), нервова гра тривала до 90+9 хвилини, але рахунок більше не змінився.

«Баварія» наблизилася на відстань одного очка від лідируючого «Баєра», але в того є ще матч в запасі.

Чемпіонат Німеччини. 19 тур

Аугсбург - Баварія - 2:3

Голи: Демірович, 52, 90+4, пен - Павлович, 23, Девіс, 45+5, Кейн, 58

Сергій Рип'юк Sport.ua
По темі:

Футбол | 09 травня 2024, 00:10 0

Хоселу оформив дубль у ворота Баварії після пасу Рюдігера та вивів команду у фінал ЛЧ