13-та перемога Перуджі разом із Олегом Плотницьким у чемпіонаті Італії

На своєму майданчику команда з українським волейболістом завдала поразки суперникам із рахунком 3:0

В Італії продовжуються матчі групового етапу чемпіонату країни з волейболу у чоловічій Суперлізі. В 16-му турі клуб «Перуджа», де виступає капітан національної збірної України Олег Плотницький, вдома приймав команду «Джойєлла» (Таранто).

Господарі майданчика були очевидними фаворитами цього протистояння. І хоча вони досягли успіху у трьох партіях, перемога далася їм непросто. У першому сеті «Перуджа» виграла 25:18, в другому - 25:23 і у третьому - 25:20.

Наш гравець (на фото в атаці) вийшов у стартовому складі, провів весь поєдинок та набрав 11 очок (третій показник у команді).

Чемпіонат Італії з волейболу. Чоловіки
Суперліга. 16 тур
«Перуджа» - «Джойєлла» (Таранто)

3:0 (25:18, 25:23, 25:20)

Тепер у «Перуджі» стало 40 очок (13 перемог, 3 поразки) і вона, як і раніше, посідає друге місце в турнірній таблиці чемпіонату Італії слідом за «Трентіно», у якого на 3 очки більше. У наступному турі 4 лютого «Перуджа» зіграє в гостях із «П'яченцою».