«Потім їх переїхала вантажівка». В Іспанії оцінили гру Довбика з Севільєю

Дії українця викликали захоплені відгуки

У неділю, 21 січня, у матчі 21-го туру Ла Ліги «Жирона» розгромила на своєму полі «Севілью» з рахунком 5:1.

Українець Артем Довбик став автором хет-трику, який, нагадаємо, виявився другим за скорострільністю в нинішньому чемпіонаті Іспанії.

Всі найяскравіші моменти доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Популярне іспанське видання Marca, оцінюючи гру Довбика проти «Севільї», порівняла його з вантажівкою.

«Севілья» вийшла на поле, готова діяти на рівних. Їм це вдалося, хоча й лише на десять хвилин. Потім їх переїхала вантажівка, керована Артемом Довбиком. Українець... оформив антологічний хет-трик. На всі три голи у нього пішло всього шість хвилин і 33 секунди. Він перевернув гру і стадіон «Монтіліві» побачив, як їхній улюблений гігант чинить на них великий вплив. Довбик забив уже 14 голів у лізі та зрівнявся з Беллінгемом у перегонах за звання найкращого бомбардира», - написала Marca у звіті про матч «Жирона» - «Севілья».

Юрій Остроумов Джерело: Marca