Олександрія виграла у Левськи у першому контрольному матчі року

Голи у команди УПЛ забили Андрій Кулаков та Денис Костишин

У неділю, 21 січня, Олександрія провела перший контрольний поєдинок у Туреччині, готуючись до другої частини чемпіонату. Суперником стала найтитулованіша команда Болгарії - «Левськи» (Софія).

На 36 хвилині болгари з пенальті відкрили рахунок. Але їх радість була недовгою. Вже за шість хвилин Андрій Кулаков відновив статус-кво, забивши м'яч у роздягальню.

А на 62-й хвилині добре розіграна комбінаційна атака флангом призвела до перемоги містян в цьому матчі. Простріл Юрія Копини вдало замкнув Денис Костишин (2:1).

Товариський матч, 21 січня

Олександрія (Україна) - Левськи (Болгарія) - 2:1 (1:1)

Голи: Кулаков, 42, Костишин, 62 - Рикардіньо, 39

Олександрія (1-й тайм): Микита Шевченко, Сергій Логінов, Мігель Кампос, Даніл Скорко (Ярослав Базаєв, 28), Євгеній Смирний, Кирило Сігеєв, Родіон Плакса, Артем Кулаковський, Джевані, Артем Шулянський, Андрій Кулаков

Олександрія (2-й тайм): Георгій Єрмаков, Богдан Білошевський, Роман Савченко, Олександр Мартинюк, Юрій Копина, Данііл Ващенко, Денис Шостак, Микола Михайленко, Денис Костишин, Владислав Калітвінцев, Владислав Погорілий

Запас: Віктор Долгий, Іван Калюжний, Богдан Кобзар

Микола Степанюк Джерело: ФК Олександрія