Ковзани. Джексон та Дюбрей стали чемпіонами чотирьох континентів на 500 м

Американки зробили чемпіонський дубль, канадець захистив титул, Столц отримав дискваліфікацію

На чемпіонаті чотирьох континентів 2024 року в американському Солт-Лейк-Сіті розіграно комплекти нагород на дистанції 500 метрів.

У жіночій гонці олімпійська чемпіонка 2022 Ерін Джексон та ще одна американка Кімі Гетц долю титулу розіграли у очному забігу. У рівній боротьбі Джексон перетнула фінішний створ на 0.11 секунд раніше, ніж Гетц. Замкнула призову трійку корейська спортсменка Кім Мін Сун, яка приїхала до Солт-Лейк-Сіті в ранзі чинної чемпіонки чотирьох континентів на найкоротшій дистанції.

Підсумковий результат

У чоловіків головний фаворит турніру, чинний чемпіон світу та улюбленець американських уболівальників Джордан Столц показав третій час, але був дискваліфікований - у фінішному створі його ліве лезо не торкалось льоду. Таким чином, на третє місце перемістився партнер американця із забігу Тацуя Сінхама. А виграв канадець Лоран Дюбрей, який успішно захистив чемпіонський титул на короткій дистанції. Друге місце посів ще один японський ковзаняр Ватару Морісіге.