Довбик і Циганков крокують далі. Жирона розібралася з Райо в Кубку Іспанії

Каталонський клуб вийшов у чвертьфінал Кубка короля

У середу, 17 січня, відбувся матч 1/8 фіналу Кубка Іспанії, у якому зіграли «Жирона» та «Райо Вальєкано». Матч пройшов на стадіоні «Естаді Монтіліві». Переконливу перемогу здобули господарі з рахунком 3:1.

Підопічні Мічела заволоділи солідною перевагою уже на початку гри, дубль оформив Крістіан Стуані, а вже за декілька хвилин рахунок зробив розгромним Дейлі Блінд. Гості ще до перерви відквитали один гол, але на більше їх не вистачило. У другому таймі команди голів не забивали.

Повернувся у стартовий склад «Жирони» Віктор Циганков, який відіграв 60 хвилин та був замінений, а Артем Довбик отримав відпочинок та на полі не з'явився.