Гучна сенсація. Ястремська знищила чемпіонку Вімблдона на АО 2024

Даяна у двох сетах розгромила Маркету Вондроушову

Українська тенісистка Даяна Ястремська (WTA 96) стартувала з несподіваної перемоги на Відкритому чемпіонаті Австралії 2024.

У 1/64 фіналу українка у двох сетах розгромила 7-му ракетку світу Маркету Вондроушову (Чехія) за 1 годину та 15 хвилин.

Australian Open 2024. 1/64 фіналу

Даяна Ястремська (Україна) [Q] - Маркета Вондроушова (Чехія) [7] - 6:1, 6:2

Це була четверта зустріч дівчат. Ястремська зрівняла рахунок у очних поєдинках, 2:2.

За матч Даяна віддала лише одну подачу, програвши 4-й гейм у другому сеті. Зазначимо, що Маркета стала переможницею Вімблдона 2023 року, обігравши у півфіналі Еліну Світоліну.

У 1/32 фіналу австралійського мейджору українка зіграє проти Варвари Грачової.

Ястремська стартувала на AO 2024 із кваліфікації. Для неї це 4-та перемога на кортах Мельбурна поспіль цього року та перша у двох партіях.

Для Даяни це четверта перемога у кар'єрі над тенісисткою з топ-10 WTA та перша з лютого 2022 року.

Раніше свій перший матч на Відкритому чемпіонаті Австралії 2024 виграла Еліна Світоліна.