«Синій» конспіратор. Почеттіно повідомив про проблеми Челсі перед Фулгемом

Аргентинський тренер зізнався, але нічого не розповів

Головний тренер «Челсі» Маурісіо Почеттіно дав оцінку діям команди в матчі 21-го туру чемпіонату Англії проти «Фулгема» (1:0).

«Перший тайм був не таким, яким ми його планували. Дещо сталося перед грою, але я не збираюся пояснювати, що саме. Однак, думаю, це трохи вплинуло на гру команди в першому таймі.

Але ми дуже добре почали другий тайм. Ми показували справді гарний футбол протягом 30 хвилин і мали забити ще один гол або навіть два, завершивши цим гру.

Команда добре оборонялася, і я вважаю, що нам було корисно трохи постраждати наприкінці. На мій погляд, такі ігри допомагають нам рости і зміцнювати впевненість у нашій роботі», - заявив Почеттіно.

«Челсі» в турнірній таблиці Англійської Прем'єр-ліги посідає 8-е місце, маючи 31 очко.

Юрій Остроумов Джерело: Daily Mail