Мідлсбро шокував Челсі у Кубку ліги. Мудрик вийшов у другому таймі

«Сині» програли перший півфінальний матч

У вівторок, 9 січня, відбувся перший матч 1/2 фіналу Кубка англійської ліги з футболу, в якому зустрілися «Мідлсбро» та лондонський «Челсі». Гра пройшла у Мідлсбро на стадіоні «Ріверсайд».

Підопічні Маурісіо Почеттіно сенсаційно програли з рахунком 1:0. Єдиний гол у матчі господарі провели у першому таймі зусиллями Хейдена Хекні.

Український вінгер «синіх» Михайло Мудрик розпочав матч на лаві для запасних та вийшов на поле на 63-й хвилині.

Матч-відповідь «Челсі» зіграє 23 січня на «Стемфорд Бридж».

Кубок англійської ліги. Півфінал, 9 січня.

Мідлсбро - Челсі - 1:0

Гол: Хекні, 37.

Мідлсбро: Гловер, Фрай, Енгель, ван ден Берг, Бангура (Кларк, 20), Джонс, Хаусон, Крукс, Барлейзер, Хекні, Латте-Лат (Коберн, 5).

Челсі: Петрович, Гюсто (Гілкріст, 90), Тьяго Сілва, Дісасі, Колвілл, Галахер, Фернандес (Броя, 63), Кайседо, Палмер, Стерлінг, Мадуеке (Мудрик, 63).