Жіноча збірна України U-20 здобула срібло на чемпіонаті EEVZA

У заключному матчі українки впевнено розібралися із командою Естонії 3:0

У литовському місті Шяуляй добігає кінця чемпіонат Східно-Європейської волейбольної зональної асоціації (EEVZA) серед жіночих команд вікової категорії до 20 років. В останньому п'ятому турі цього турніру збірна України зустрічалася з Естонією.

Перед грою обидві команди мали по 8 очок та претендували на 2 підсумкове місце. Але очікуваної боротьби не вийшло. Наші волейболістки чудово провели матч, особливо перші дві партії, вигравши їх 25:12 та 25:10. У третьому сеті суперниці постаралися чинити більш серйозний опір, але підопічні Артема Дігтяренка і тут досягли успіху 25:21.

В підсумку 3:0 і заслужені срібні нагороди. У цій грі більше за інших очки набирали Маргарита Гейко - 13, Поліна Герасимчук - 11 та Андріана Павлик - 10.

Сьогодні ж збірна Польщі, яка достроково здобула перше місце, завдала поразки Азербайджану 3:0.

3:0 (25:9, 25:11, 25:9)

На турнірі залишилося провести один матч Литва - Латвія, в якому вирішиться доля 4 та 5 місць. А турнірна таблиця зараз виглядає так: Польща набрала 15 очок після п'яти матчів, Україна - 11, Естонія - 8, Литва та Латвія - по 4 очки після чотирьох матчів, збірна Азербайджану очок так і набрала.

Цікаво, що наприкінці минулого року на чемпіонаті EEVZA, але в категорії до 18 років такого ж результату досягли юнаки під керівництвом Костянтина Рябухи та дівчата, яких готувала до турніру Анастасія Котляренко. Вони теж посіли другі місця та здобули срібні медалі.

Ігор Заржицький Sport.ua
По темі:

Волейбол | 23 травня 2024, 11:35 0

З несподіванок можна відзначити поразку збірної Бразилії вдома від волейболістів Куби