Третя поразка поспіль Баркома-Кажани у польській Плюс Лізі

В заключному матчі першого кола львів'яни поступилися відомому клубу «Скра» 2:3

Завершується перше коло чоловічого чемпіонату Польщі з волейболу сезону 2023-2024 років, у якому вдруге бере участь львівський «Барком-Кажани». У 15-му турі українська команда в місті Велюнь приймала багаторазового призера цього турніру та майже постійного учасника єврокубків клуб «Скра» з міста Белхатув.

Перша партія пройшла за переваги гостей. Вони частіше були попереду, причому їхня перевага досягала шести очок 12:6, 13:7. На якийсь час нашим волейболістам вдалося вирівняти становище 17:17, але «Скра» відразу знову відірвалася 20:17 і довела партію до перемоги 25:22.

Протягом другого сету польські волейболісти також лідирували у рахунку, причому ближче до завершення 18:13. Але тут львів'яни зробили майже неймовірне - вони здобули 7 (!) очок поспіль і самі повели 20:18. Цей момент виявився ключовим, тож «Барком-Кажани» зумів виграти сет 26:24.

У третій партії рівна гра була до результату 13:13, після чого вже гості набрали чотири очки поспіль - 17:13. Надалі їхня перевага лише зростала і партія завершилася з рахунком 25:16 на користь команди з міста Белхатув. Натомість у четвертому сеті вже українці були явно сильніше. Вони повели 9:6, 13:9, 17:13, 20:17. Треба було лише довести справу до логічного завершення, що підопічні Угіса Крастіньша зробили блискуче 25:20.

На жаль, продовжити переможну ходу львів'янам на тай-брейку не вдалося. У першій половині п'ятого сету вони вже відставали від суперників на три очки 5:8, а програли сет із рахунком 10:15.

В українській команді особливо слід виділити діагонального Василя Тупчія, котрий набрав 25 очок.

Взагалі ж, склад «Баркома-Кажани» у цьому матчі був таким: Денніс Петровс (приніс команді 2 очки), Лучано Палонськи (2), Владислав Щуров (5), Василь Тупчій (25), Ілля Ковальов (18), Мойзе Гуйє (12), Ярослав Пампушко (ліберо) - стартовий. На заміну виходили Олег Шевченко (14), Крістерс Дардзанс (0), Богдан Мазенко (2), Віталій Кучер (0).

Чемпіонат Польщі з волейболу. Плюс Ліга
15 тур. 5 січня. Велюнь (Польща)
«Барком-Кажани» (Львів, Україна) - «Скра» (Бєлхатув, Польща)

2:3 (22:25, 26:24, 16:25, 25:20, 10:15)

Отже, львівський клуб у першому колі набрав 14 очок в 15 матчах і на поточний момент посідає 12 місце серед 16 учасників. А у першому турі другого кола 13 січня українці прийматимуть команду «Купрум» із міста Любін. В першому колі виграли польські волейболісти 3:0.