«Пішов ти, виродку». Хаві розкритикував арбітра прямо на полі

Головний тренер «Барселони» був незадоволений суддівством

Вчора, 4 січня 2024 року, відбувся матч 19-го туру чемпіонату Іспанії між «Лас-Пальмасом» та каталонською «Барселоною». Гра закінчилася з рахунком 2:1 на користь гостей, які вирвали перемогу на 90+3-й хвилині завдяки голу з пенальті.

На 24-й хвилині поєдинку стався цікавий епізод. Головний тренер «Барселони» Хаві Ернандес крикнув арбітру: «Що за ідіот...». Це була реакція на суперечливе рішення судді, і за неї Хаві в підсумку був покараний жовтою карткою.

Проте на цьому коуч не зупинився і промовив: «Пішов ти, виродку». Але арбітр, схоже, не почув цього виразу, тому не показав спеціалісту червону картку.

Дмитро Вербинський Джерело: Marca