Обійшов Беллінгема. Довбик став найрезультативнішим гравцем Ла Ліги

На рахунку українського нападника вже 16 результативних дій у чемпіонаті

У середу, 3 січня, відбувається матч 19-го туру іспанської Ла Ліги, в якому зустрінуться «Жирона» та мадридський «Атлетіко». Гра проходить на стадіоні «Естаді Монтіліві», що знаходиться у Жироні. Рахунок після першого тайму - 3:2 на користь «Жирони».

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

На 39-й хвилині поєдинку український нападник «Жирони» Артем Довбик віддав гольову передачу на Дейлі Блінда. Цей асист став для 26-річного нападника 5-м у сезоні чемпіонату Іспанії. Таким чином, кількість його результативних дій збільшилася до 16, адже в активі українця ще є 11 забитих м'ячів.

Тепер за кількістю результативних дій колишній гравець «Дніпра-1» обходить всіх гравців Ла Ліги, включаючи зірку мадридського «Реала» Джуда Беллінгема, який записав на свій рахунок 13 голів та 2 асисти.