Молодіжний ЧС. Фінляндія виграла в овертаймі і вийшла у півфінал

Непроста перемога фаворита матчу

Відбувся перший чвертьфінальний матч у рамках молодіжного чемпіонату світу з хокею - між собою зіграли Словаччина та Фінляндія.

Фінляндія традиційно вважалася фаворитом, проте на груповому етапі була не надто переконливою. Словаки у групі показували чудовий хокей до останнього матчу, коли несподівано пропустили 10 шайб від США.

Основний час зустрічі завершився з рахунком 3:3. Словаки забили першими, потім фіни вийшли вперед, але суперник встиг відігратись у третьому періоді. За півтори хвилини до кінця Фінляндія після помилки опонента знову вийшла вперед і здавалося, що це фінал, але Словаччина зняла воротаря і за 46 секунд до сирени перевела гру до овертайму.

Овертайм завершився дуже швидко, оскільки фіни забили у першій атаці. Йєре Лассіла сам прорвався до воріт і оформив переможний гол, який вивів Фінляндію до півфіналу.

Молодіжний чемпіонат світу з хокею U-20. Чвертьфінал

Словаччина - Фінляндія 3:4 (в овертаймі) (1:0, 0:1, 2:2, 0:1)

Шайби: 19:59 Сікора (Месар) - 1:0, 23:36 Манністо - 1:1, 40:36 Хамехано (Лассіла, Науккарінен) - 1:2, 47:09 Дворськи - 2:2, 58:26 Каскімакі (Хеленіус) - 2:3, 59:16 Месар (Дворськи) - 3:3, в овертаймі 00:24 Лассіла (Найман) - 3:4