«Ми були пригнічені». Філіппов оцінив старт сезону у виконанні Дніпра-1

Нападник дніпровської команди назвав найскладніший момент кампанії

Нападник «Дніпра-1» Олександр Філіппов назвав найскладніший та найкращий моменти сезону 2023/24.

- Який матч першої частини розчарував найбільше?
- Не назву один. Але це відрізок часу, коли ми були психологічно пригнічені - це єврокубки і матчі чемпіонату - перші 3-4 тури. Цей період давався дуже важко. І команді, і кожному окремо було важко показувати свої найкращі якості. Але з часом ми почали діяти краще.

- А який приніс найбільше задоволення?
- Теж не назву один. Нам вдалося перемогти і «Шахтар», і «Динамо». Це завжди дуже позитивні емоції. Це були важкі матчі, але ми показали характер і діяли як справжня команда.

- Яка мета на сезон стоїть перед командою?
- У такої команди, як «Дніпро-1», завжди мають стояти максимальні завдання. Не будемо загадувати наперед, але подивимося наприкінці сезону, що в нас вийшло. Будемо готуватися добре до кожної гри - створювати моменти і тішити вболівальників і самих себе гарною грою.

- Які плани в команди на початок Нового року? Коли виходите з відпустки та як будете готуватися до другої частини сезону?
- 15 січня ми збираємося в Дніпрі, пару днів на медтести і вирушаємо на збори до Туреччини.

Після першої половини сезону «Дніпро-1» посідає 2-ге місце в турнірній таблиці УПЛ, набравши 34 очки в 17 турах чемпіонату.

Дмитро Вус Джерело: УПЛ-ТБ
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 12 грудня 2025, 21:13 7

Залізко пояснила жорсткість покарання