Світоліна обіграла екс-першу ракетку на старті турніру WTA 250 в Окленді

Еліна виграла у Каролін Возняцкі в 1/16 фіналу змагань у Новій Зеландії

Перша ракетка України Еліна Світоліна (WTA 25) успішно стартувала на хардовому турнірі WTA 250 в Окленді (Нова Зеландія).

У 1/16 фіналу українка у двох сетах обіграла чемпіонку Відкритого чемпіонату Австралії з тенісу 2018 та екс-першу ракетку світу Каролін Возняцкі (Данія, WTA 256) за 1 годину та 44 хвилини.

WTA 250 Окленд. Хард. 1/16 фіналу

Каролін Возняцкі (Данія) [WC] - Еліна Світоліна (Україна) [2] - 4:6, 3:6

Це була 6-та зустріч тенісисток. Світоліна виграла у Каро п'ятий очний поєдинок.

Для Еліни ця перемога стала першою за чотири місяці. Наприкінці серпня 2023 року українка виграла у Анастасії Павлюченкової в 1/32 фіналу US Open, а потім поступилася Джесcіці Пегулі. Після американського мейджора Світоліна взяла паузу у виступах через травму гомілкостопа.

У 2-му раунді турніру в Окленді Елі зіграє проти переможниці матчу Габріела Рузе (Румунія, WTA 134) - Емма Радукану (Велика Британія, WTA 301).

1 січня Еліна набила нове татуювання на правому плечі із символом «Ï».