«На другий гол не заслуговували». Гвардіола оцінив перемогу Ман Сіті на КЧС

Жузеп прокоментував перемогу «містян» на турнірі у Саудівській Аравії

22 грудня відбувся фінальний матч клубного чемпіонату світу 2023 між командами «Манчестер Сіті» (Англія) та «Флуміненсе». Гра завершилась із рахунком 4:0.

Після завершення зустрічі наставник англійського клубу Жузеп Гвардіола прокоментував перемогу своїх підопічних:

«Цей рік був приголомшливим. Сьогодні ми закрили главу. Ми виграли все, що могли. Настав час спробувати зробити це знову.

Нам трохи пощастило на початку матчу, ми забили рано, але потім вони провели неймовірні 10-12 хвилин, які змусили нас зрозуміти, наскільки складною буде гра. Другий гол нам допоміг, але, можливо, ми його не заслуговували.

У другому таймі ми дещо змінили і почали грати набагато краще», - сказав Гвардіола.

Гвардіола вчетверте в тренерській кар'єрі виграв титул клубного чемпіонату світу.

Відео голів та огляд матчу Манчестер Сіті - Флуміненсе - 4:0