ВІДЕО. Помстився за партнера. Мудрик схопив футболіста Ньюкасла за горло

Михайло не став стримувати емоцій на останніх хвилинах основного часу матчу

19 грудня відбувся матч 1/4 фіналу Кубка англійської ліги між командами «Челсі» та «Ньюкасл». Основний час гри завершився з рахунком 1:1. У серії післяматчевих пенальті точніше виявились лондонці - 4:2.

Український вінгер «синіх» Михайло Мудрик розпочав поєдинок на лаві запасних та вийшов на поле на 78-й хвилині замість Рахіма Стерлінга. Саме українець зрівняв рахунок на 90+2-й та врятував «пенсіонерів». У серії пенальті Мудрик точно пробив із точки, забивши 4-й 11-метровий для «Челсі».

На останніх хвилинах основного часу футболіст «сорок» Бруно Гімараєш жорстко сфолив на захиснику лондонців Яні Матсені, за що отримав жовту картку.

Мудрик не став стримувати емоцій і заступився за партнера. Він підбіг до Бруно і різко схопив його за горло і перекинувся з ним кількома словами. Мікель Альмірон відштовхнув українця.

Арбітр покарав гірчичником лише Мудрика, через 2 хвилини дав свисток, який означав завершення основного часу.