«Жирона»: Гассаніга - Гутьєррес, Блінд, Д. Лопес (Хуанпе, 79), Е. Гарсія, Коуту (Арнау, 79) - Савіо (Валері, 64), А. Гарсія, Мартін (Соліс, 73), Порту (Торре, 64) - Довбик.

Запасні: Карлос, Фуїдіас, Бернардо, Кебе.

«Алавес»: Сівера - Х. Лопес, Дуарте, Марін, Теналья - Гевара, Бланко (Каррікабуру, 78) - Ріоха (Реббаш, 62), Гуріді (Хаджі, 62), Горосабель (Сола, 74) - Саму (Кіке, 74).

Запасні: Овоно, Монтеро, Алкаїн, Мараш, Бенавідес, Егоїтц, Парада.

Арбітр: Франциско Фернандес Цінтас (Андалусія, Іспанія).

Стадіон: «Естадіо Мунісіпаль де Монтіліві» (Жирона, Іспанія).

18 грудня о 23:55 Олександр Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

18 грудня о 23:53 Олександр Снітко
90' +2

Довбику вдалось забрати м'яч на власній половині, після чого партнер абикуди завантажив на нього м'яч.

18 грудня о 23:51 Олександр Снітко
90'

Поточний тайм триватиме ще, як мінімум, чотири хвилини.

18 грудня о 23:50 Олександр Снітко
88'

На завершення гри Алавес контролює м'яч.

18 грудня о 23:46 Олександр Снітко
85'

ПОПЕРЕЧИНА! Шалений постріл Дуарте із зони перед штрафним запустив м'яч у ліву дев'ятку, але той врізався у верхній каркас.

18 грудня о 23:45 Олександр Снітко
84'

Навіс із правого флангу атаки Алавеса полетів на груди Арнау на дальньому боці штрафного.

18 грудня о 23:43 Олександр Снітко
81'

МОМЕНТ! Гассаніга забрав до рук удар від Реббаша з лівого флангу штрафного в ближній кут.

18 грудня о 23:40 Олександр Снітко
79'

Хуанпе вийшов замість Давіда Лопеса.

18 грудня о 23:39 Олександр Снітко
79'

Арнау дограватиме замість травмованого Коуту.

78'

Каррікабуру замінив Бланко.

18 грудня о 23:38 Олександр Снітко
77'

МОМЕНТ! Валері перевів м'яч на лівий фланг атаки для Гутьєрреса, який одразу зайшов до штрафного та пробив повз дальню стійку.

18 грудня о 23:35 Олександр Снітко
74'

Саму поміняли на Кіке.

74'

Замість Горосабеля гратиме Сола.

18 грудня о 23:34 Олександр Снітко
73'

Соліс гратиме замість Мартіна.

18 грудня о 23:33 Олександр Снітко
72'

МОМЕНТ! Трошки не поцілив у ближній кут Торре, коли отримав передачу до лівого флангу штрафного від Гутьєрреса.

18 грудня о 23:30 Олександр Снітко
69'

Тонко грав Торре на Гутьєрреса до лівого флангу штрафного, але партнер не очікував.

18 грудня о 23:28 Олександр Снітко
67'

Алавес перебуває з м'ячем на чужій половині.

18 грудня о 23:25 Олександр Снітко
64'

На заміну Савіо випустили Валері.

18 грудня о 23:24 Олександр Снітко
64'

На заміну Порту вийшов Торре.

18 грудня о 23:23 Олександр Снітко
62'

Хаджі випустили замість Гуріді.

18 грудня о 23:22 Олександр Снітко
62'

Реббаш гратиме замість Ріохи.

18 грудня о 23:21 Олександр Снітко
61'

Удар Горосабеля з центру штрафного в правий кут не мав сенсу через вихід м'яча за лицьову під час подачі з лівого флангу. Але Гассаніга все одно врятував.

18 грудня о 23:19 Олександр Снітко
59'

ГГГГГГГГГГГОООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! Удар від Довбика з пенальті в центр воріт низом!

18 грудня о 23:18 Олександр Снітко
58'

ПЕНАЛЬТІ! Коуту довго хитав Лопеса на правому фланзі, але в підсумку той його збив у штрафному.

18 грудня о 23:17 Олександр Снітко
57'

Гевара пустив повз ближню стійку дальній удар у дотик із передачі з правого флангу.

55'

А що з атакою в Жирони в другому таймі? Відпочинок триває?

18 грудня о 23:14 Олександр Снітко
53'

Із зони перед штрафним Ріохо здалеку пробив повз ліву стійку.

18 грудня о 23:13 Олександр Снітко
53'

Марін дістав головою на дальній стійці подачу штрафного з правого флангу, однак ударом це назвати не можна.

18 грудня о 23:11 Олександр Снітко
51'

Порту підбив ноги Бланко на лівому фланзі захисту.

18 грудня о 23:09 Олександр Снітко
49'

Коуту в офсайді під час передачі Еріка з глибини правого флангу оборони.

18 грудня о 23:08 Олександр Снітко
47'

Заблокували спробу Савіо затягнути м'яч до лівого флангу штрафного.

18 грудня о 23:05 Олександр Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

18 грудня о 22:49 Олександр Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

45' +2

Дуарте вибив за межі штрафного простріл Савіо з лівого флангу.

18 грудня о 22:47 Олександр Снітко
45'

Наступний потрійний свисток арбітра прозвучить щонайменше через дві хвилини.

18 грудня о 22:45 Олександр Снітко
42'

ГГГГГГГГГГООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛ! Коуту покотив до правого флангу штрафного на Порту, а той у дотик пробив під дальню стійку.

18 грудня о 22:41 Олександр Снітко
39'

Теналья грубо зіграв проти Коуту на правому фланзі оборони.

18 грудня о 22:39 Олександр Снітко
36'

Теналья виконав подачу з правого флангу, яка перелетіла над штрафним, після чого на дальньому боці поля сфолив Ріохо.

18 грудня о 22:36 Олександр Снітко
33'

Гутьєррес погано виконав подачу з лівого флангу.

18 грудня о 22:33 Олександр Снітко
31'

Алейш пробив здалеку навмання точно у воротаря, після чого Довбик із відскоку намагався зіграти, перебуваючи при цьому в офсайді.

18 грудня о 22:32 Олександр Снітко
30'

МОМЕНТ! Удар головою від Саму завершував подачу з правого флангу на дальню стійку, але Гассаніга забрав м'яч.

18 грудня о 22:31 Олександр Снітко
29'

Савіо на лівому фланзі атаки втратив м'яч у боротьбі проти двох суперників.

18 грудня о 22:29 Олександр Снітко
26'

Помітне бажання в Жирони одразу дотискати суперників до другого м'яча.

18 грудня о 22:27 Олександр Снітко
24'

Ногою дав по лобу Дуарте, який пішов у підкат на лівому фланзі оборони, Порту під час спроби зачепитись за м'яч.

18 грудня о 22:25 Олександр Снітко
23'

ГГГГГГГГОООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Коуту закрутив із правого флангу штрафного в дальній, воротар відбив перед собою, а Довбик добив у порожні!

18 грудня о 22:23 Олександр Снітко
21'

Бланко пробігся від центру поля до чужого штрафного, але Ерік його спокійно наздогнав.

18 грудня о 22:21 Олександр Снітко
19'

Гевару переїхав на чужій половині Блінд.

18 грудня о 22:20 Олександр Снітко
18'

Савіо не втримав на нозі передачу до лівого флангу штрафного.

18 грудня о 22:17 Олександр Снітко
15'

Порту розвертався перед чужим штрафним на прийомі м'яча, але Дуарте спокійно забрав у нього м'яч.

18 грудня о 22:14 Олександр Снітко
12'

Недбале закидання від Гутьєрреса до лівого флангу штрафного.

18 грудня о 22:12 Олександр Снітко
10'

Саму з передачі на лівий фланг штрафного занадто довго намагався пробити й захисник його обікрав.

18 грудня о 22:10 Олександр Снітко
8'

МОМЕНТ! Довбик перед воротарським завершував головою подачу Коуту з правого флангу, але м'яч рикошетом від спини захисника пройшов повз дальню стійку.

18 грудня о 22:06 Олександр Снітко
5'

Давід на ближній не дав пройти собі за спину прострілу Хаві з лівого флангу.

18 грудня о 22:05 Олександр Снітко
4'

Закидання в дотик на лівий фланг штрафного для Гутьєрреса перехопили суперники.

18 грудня о 22:03 Олександр Снітко
2'

Простріл Порту з правого флангу до центру штрафного пішов у спину Довбику.

18 грудня о 22:01 Олександр Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

18 грудня о 21:03 Олександр Снітко
18 грудня о 20:59 Олександр Снітко
18 грудня о 20:51 Олександр Снітко

У понеділок, 18-го грудня, відбудеться поєдинок 17-го туру іспанської Прімери, у якому змагатимуться «Жирона» й «Алавес». Матч пройде в Жироні (Іспанія), на полі стадіону «Естадіо Мунісіпаль де Монтіліві», початок о 22:00.

Казка невеличкого каталонського колективу триває. А одними з головних героїв у ній так само залишаються українці Віктор Циганков й Артем Довбик. Позаду вже майже половина сезону, а «Жирона» все ще перебуває серед лідерів чемпіонських перегонів, хай би як їй не пророкували стрімке падіння на тлі сенсаційного злету. Наступний суперник - відвертий середняк, але посушливий футбол «Алавеса» вже далеко не одній команді став поперек горла.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Жирона» - «Алавес».