ФОТО. Обличчя і емоції Трубіна після топсейву на останніх хвилинах з Брагою

«Бенфіка» обіграла суперників з рахунком 1:0, Анатолій оформив 6 сейвів

17 грудня відбувся матч 14-го туру чемпіонату Португалії між командами «Брага» та «Бенфіка». Гра завершилася з рахунком 1:0 на користь «орлів».

У складі гостей із перших хвилин на полі з'явився український голкіпер Анатолій Трубін. Він відіграв увесь поєдинок і зберіг ворота сухими.

За поєдинок Трубін оформив 6 сейвів, включаючи неймовірний порятунок на останніх хвилинах, який не дозволив «Бразі» вирвати нічию. Анатолія було визнано найкращим гравцем матчу за версією аналітиків португальської вищої ліги.

Після суперсейву на 90+4 хвилині в об'єктив камер потрапили емоції українця. Трубін залишився на газоні і відверто порадів, стиснувши кулак, а незабаром підвівся і став вказувати захисникам, як їм розташуватися під час кутового «Браги».