Великий камбек. Україна U-20 на ЧС відігралася з 1:4 та виграла в овертаймі

Україна провела напружений поєдинок

Молодіжна збірна України провела третій матч на чемпіонаті світу U-20 з хокею у Дивізіоні 1B.

Після двох досить спокійних перемог українська команда у напруженому матчі обіграла Італію 5:4 в овертаймі. Невдалим для України U-20 вийшов другий період, у якому суперник закинув три шайби.

У третій 20-хвилинці українські хокеїсти пішли на камбек. Спершу не вдалося реалізувати більшість 5 на 3, але потім Сидоренко використав буліт. Після цього той самий Сидоренко двічі поспіль порушив правила, однак у другому випадку Україна забила у меншості. Вихід на ворота суперника реалізував Стецюра - 4:4.

На жаль, дотиснути суперника в основний час не вдалося, а ось в овертаймі Сидоренко забив переможну шайбу та оформив хет-трик.

Перемога в овертаймі дає Україні лише два очки, тож у таблиці лідером є Словенія, з якою українці закриють турнір. У п'ятницю Італія зіграє проти Словенії, а на українців чекає гра з Хорватією.

Чемпіонат світу з хокею U-20. Дивізіон 1B

Україна U-20 - Італія U-20 5:4 (в овертаймі) (1:1, 1:3, 2:0, 1:0)

Шайби: 05:53 Сегафредо (Ремолато, Лобіс - більш) - 0:1, 13:15 Крикля (Пазій) - 1:1, 20:42 Лобіс (більш) - 1:2, 23:34 Мадаскі - 1:3, Праст - 1:4, 31:30 Сидоренко (Стецюра) - 2:4, 49:35 Сидоренко (буліт) - 3:4, 55:46 Стецюра (менш) - 4:4, в овертаймі 01:48 Сидоренко - 5:4

Воротарі: Арцатбанов (Малихін) - Берті